5 бер. 2015

Засідання ММО вчителів української мови та літератури

03 березня 2015 року Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕЗОШ №2 організовано проведення засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури.
4 бер. 2015

Засідання міського методичного об’єднання вчителів предмету «Захист Вітчизни»

03 березня 2015 року на базі ЕЗОШ №7 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів предмету «Захист Вітчизни».
4 бер. 2015

Міський культурно-розважальний конкурс «Лицарський турнір»

03 березня 2015 року Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕЗОШ №2 проведено культурно-розважальний конкурс «Лицарський турнір». У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.
27 лют. 2015

Школа педагогічної майстерності для вихователів ДНЗ

Школа педагогічної майстерності з теми «Формування системи знань у дітей дошкільного віку щодо ознайомлення з довкіллям з використання інформаційно-комунікаційних технологій»

Теоретико – практичний семінар для вчителів фізичної культури ЗНЗ

«Удосконалення сучасного уроку фізичної культури шляхом впровадження інноваційних технологій»
27 лют. 2015

Пошук моделі навчальної взаємодії вчителя та учня засобами ІКТ

26 лютого 2015р. Науково-методичним центром на базі ЕЗОШ №2 було проведено семінар-практикум для заступників директорів з НВР з теми: «Використання ІКТ на уроці за різних умов комп’ютерної підтримки».
26 лют. 2015

Семінар-практикум для вихователів-методистів та виховатилів ДНЗ

Семінар-практикум з теми «Формування креативного мислення дошкільників засобами ТРВЗ»
23 лют. 2015

Вітаємо переможця фінального етапу Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»!

21 лютого 2015 року в день рідної мови в Запоріжжі пройшов фінальний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», в якому взяли участь учні навчальних закладів міста Енергодара.
23 лют. 2015

Фестиваль «Кращий педагогічний досвід»

20 лютого 2015 р. проведено Методичний фестиваль «Кращий педагогічний досвід» для педагогів дошкільних навчальних закладів.
20 лют. 2015

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Про заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в навчальних закладах міста.