5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

9 жовт. 2014

Засідання міської школи педагогічної майстерності

«Ігрова технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку».
9 жовт. 2014

Cемінар-практикум

«Адаптивна фізична культура як засіб відновлення здоров’я людини»
1 жовт. 2014

Засідання ММО профорієнтаторів навчальних закладів

01 жовтня 2014 року в Науково-методичному центрі управління освіти пройшло засідання ММО профорієнтаторів ЗНЗ.
1 жовт. 2014

Засідання міської школи педагогічної майстерності

Засідання міської школи педагогічної майстерності для вихователів ДНЗ
29 вер. 2014

Семінар для заступників директорів з ВР та соціальних педагогів ЗНЗ

25.09.2014 року Науково-методичним центром управління освіти було проведено теоретичний семінар для заступників директорів з ВР та соціальних педагогів ЗНЗ «Соціально-педагогічна робота з дітьми у конфліктний та постконфліктний період».
26 вер. 2014

Підготовчі курси Одеського національно політехнічного університету

25 вересня 2014 року в ЕНВК№5 зустріч випускників навчальних закладів міста та їх батьків з директором, завідуючим кафедрою загальноосвітньої підготовки Одеського національно політехнічного університету Ткачовим А.В. та представниками НТЦ ВП ЗАЕС.