23 квіт. 2020

Як провести дистанційне оцінювання учнів: рекомендації МОН

У Міністерстві освіти і науки рекомендували школам провести підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів з використанням технологій дистанційного навчання.
23 квіт. 2020

Оприлюднено звіт за результатами громадського обговорення держстандарту базової середньої освіти

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено про результати громадського обговорення Державного стандарту базової середньої освіти.

34 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня 2020 року виповнюється 34 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
23 квіт. 2020

IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів не проводитиметься через загальнонаціональний карантин

IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/2020 навчального року, не проводитиметься через загальнонаціональний карантин.
23 квіт. 2020

Переноситься проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Традиційно, у травні проходить І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
23 квіт. 2020

Дорожня карта майбутнього профорієнтаційної діяльності в закладах освіти міста

У квітні 2020 року методисти з профорієнтації і психологи-профконсультанти ЗЗСО працювали над створенням дорожньої карти майбутнього профорієнтаційної діяльності в закладах загальної середньої освіти міста.
22 квіт. 2020

Prometheus оновив сертифікати підвищення кваліфікації вчителів і запускає новий безкоштовний курс для освітян

Шановні колеги, Prometheus упорядкував свої безкоштовні онлайн-курси підвищення кваліфікації освітян відповідно до нових вимог
22 квіт. 2020

Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ»

16 травня 2020 року На відзначення Дня науки 2020 року кафедра національної економіки та публічного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» організовує Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе, тематика яких присвячена висвітленню проблем публічного управління в історії української державності.
22 квіт. 2020

Дорожня карта дій органів місцевого самоврядування на виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту»

До Асоціації міст України звернулися керівники органів управління освітою щодо необхідності виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020 року № 463-IX.
16 квіт. 2020

Пробне ЗНО 2020 року. Неохідно спробувати!

З 15 квітня учасники пробного ЗНО мають можливість дистанційно спостерігати за процедурою проведення пробного ЗНО -2020.