2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

22 квіт. 2020

Дорожня карта дій органів місцевого самоврядування на виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту»

До Асоціації міст України звернулися керівники органів управління освітою щодо необхідності виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020 року № 463-IX.
16 квіт. 2020

Пробне ЗНО 2020 року. Неохідно спробувати!

З 15 квітня учасники пробного ЗНО мають можливість дистанційно спостерігати за процедурою проведення пробного ЗНО -2020.
13 квіт. 2020

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок-2020»

«Моральний вчинок» - так називається Всеукраїнський конкурс, який щорічно проводиться серед учнів та студентів закладів освіти всіх рівнів.
13 квіт. 2020

ІМІ Оголошує конкурс "Лови КОРОНАфейк"

Час на карантині можна використати з користю. Не лише учні можуть спробувати взяти участь у конкурсі, а й вчителі, батьки!
10 квіт. 2020

Опитування щодо дистанційного навчання учнів під час карантину

Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів під час карантину.
9 квіт. 2020

Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»

Завершився ІІ-й (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»! Він став значним стимулом і ресурсом самовдосконалення бібліотекарів закладів освіти міста Енергодара.

Відбулося дистанційне засідання ММО

З 03 по 09 квітня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва на тему: «Шляхи формування та удосконалення професійної компетентності педагога. (керівник ММО – Радєва С.В., методист – Терпімова В.М.).

Вітаємо переможців!

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
7 квіт. 2020

Педагогічний вернісаж вчителів фізики та астрономії

Запрошуємо освітян міста до педагогічного вернісажу ММО вчителів фізики та астрономії, який створений у віртуальному форматі, в рамках підведення підсумків роботи над науково-методичною проблемною темою «Реалізація компетентнісно-діяльнісного підходу до навчання фізики та астрономії в контексті впровадження сучасних інноваційних технологій».
6 квіт. 2020

Підсумки міської онлайн Виставки-конкурсу

Науково-методичним центром управління освіти з 17.02.2020 до 31.03.2020 проведено міську онлайн виставку-конкурс педагогічних технологій «Калейдоскоп освітянських ідей».