27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Семінари для директорів ЗЗСО та ЗПО

№ з/п Назва семінару Відповідальні Для перегляду
2019-2020 н.р.
2

Онлайн семінар-практикум для директорів ЗЗСО, ЗПО. ТЕМА: «КЛІПОВЕ МИСЛЕННЯ» СУЧАСНИХ УЧНІВ ТА МОЖЛИВОСТІ ЙОГО КОРИГУВАННЯ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ»

Дмитренко Л.А.
1 Міська  Креатив-лабораторія управлінця  ЗЗСО, ЗПО «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій» Дмитренко Л.А.
2018-2019 н.р.
2

Семінар-практикум «Міжнародна співпраця закладів освіти - невід'ємний складник інноваційного розвитку освіти м.Енергодара»

1