27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Семінари для практичних психологів

№ з/п Назва семінару Відповідальні Для перегляду
2019-2020 н.р.
8

Обсерваторія психологічних інновацій  для практичних психологів, соціальних педагогів ЗДО «Організація системи корекційних впливів на особистість дошкільника»

7

Психолого-педагогічний семінар для соціальних педагогів закладів освіти «Соціалізація дітей з ООП»

6

Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми "Корекція емоційних станів здобувачів освіти"

5

Засідання клубу «Психея» для спеціалістів психологічної служби ЗО «Таємниці психології» ( фотоквест)

4

Ділова гра для спеціалістів психологічної служби дошкільної ланки «Жив-був педагог»

3

Соціально-психологічний аукціон для соціальних педагогів ЗДО, ЗЗСО з теми «Подолання соціально небажаних вчинків підлітків

2

Тренінг особистісного і професійного зростання для практичних психологів, соціальних педагогів ЗО з теми "Вчимося приймати рішення. Активізація внутрішніх ресурсів. Я вдосконалюю себе"

1

Засідання ММО практичних психологів, соціальних педагогів ЗО «Основні напрями діяльності психологічної служби у 2019/2020 н.р. Психологічний і соціально-педагогічний супровід НУШ»

2018-2019 н.р.
16

«Психологічна вітальня» для спеціалістів психологічної служби з теми «Підвищення рівня психологічної культури здобувачів освіти»

15

Обласний тренінг для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО та соціальних педагогів ЗЗСО з теми "Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації".

14

Тренінг для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО «Тімбілдінг»

13

Психолого-педагогічний семінар  для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Діти з особливим психічним розвитком»

12

Психолого-педагогічний семінар для соціальних педагогів  з теми «Форми і методи соціально-педагогічної діяльності з різними типами сімей»

11

Засідання ММО практичних психологів ЗЗСО, ЗПО та соціальних педагогів ЗЗСО «Психологічний супровід педагогіки партнерства в НУШ. Гуманістичні засади психологічної роботи в системі інклюзивної освіти»

10

Засідання ММО практичних психологів та соціальних педагогів ЗДО  «Дошкільна освіта як основа формування особистості. Успішна соціалізація дошкільника»

9

Обсерваторія психологічних ідей  для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО «Нестандартні технології корекційної роботи».

8

Майстер-клас для соціальних педагогів ЗДО, ЗЗСО «Щаслива родина-щаслива дитина»

7

Психого-педагогічний семінар для соціальних педагогів ЗДО, ЗЗСО з теми: «Новітні технології у роботі соціального педагога».

6

Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Система корекційно-розвивальної роботи психолога з дітьми»

5

Міський фестиваль "Психологічний фрістайл"

4

Естафета педагогічних здивувань для соціальних педагогів ЗДО, ЗЗСО «Нестандартні форми роботи соціального педагога»

3

Психологічна майстерня для практичних психологів ЗДО. ЗЗСО, ЗПО

Методичний ринг для соціальних педагогів ЗДО, ЗЗСО

«Таймменеджмент у діяльності соціального педагога»

1

Психологічна майстерня для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми  «Використання ІКТ-технологій та нових форм інтерактивної роботи в практиці психолога".

2017-2018 н.р.
6

Засідання круглого столу практичних психологів ЗЗСО «Результати моніторингу психічного розвитку випускників»

5

Ворк-шоп для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО "Арт-терапевтичні методи та методи лего-конструювання в роботі з учнями"

4

Психолого-педагогічний семінар  з теми «Використання технік гештальтпсихології та гештальт-терапії в практичній діяльності психолога»

Павленко Т.М
3 Майстер-клас з теми "МАК-технологіії в роботі практичного психолога" Павленко Т.М
2

Психолого-педагогічний семінар  «Психологічне підґрунтя  усвідомленого батьківства – діяльнісний підхід»

1

Майстер-клас «Техніки і прийоми емоційної саморегуляції»

Архів 2016-2017 н.р.

Архів 2015-2016 н.р.

Архів 2014-2015 н.р.
Архів семінарів для соціальних педагогів 2014-2018 н.р.