2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Школа педагогічної майстерності

Школа педагогічної майстерності: формування звукової культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку

Назва  матеріалів Відповідальні

Для перегляду

2017-2018 н.р.
1 План роботи школи педагогічної майстерності з проблеми «Формування звукової культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку» Бондаренко Т.П.

Заняття №1

«Формування звукової культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку та навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку» на 2017 – 2018 н. р. (другий рік роботи)

Бондаренко Т.П.
Архів 2016-2017 н.р.