2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Архів школи перспективного педагогічного досвіду 2016-2017 н.р.

Назва  матеріалів Відповідальні

Для перегляду

2016-2017 н.р.
1 План роботи школи перспективного педагогічного досвіду для молодих вихователів з проблеми «Діяльнісний підхід до навчання та виховання шляхом використання технології психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого і дітей «Радість розвитку» Бабенкова І..Г.

Заняття №1

"Мотиваційний етап"

Бабенкова І..Г.

Заняття №2