Семінари для заступників директорів З НВР з питань початкової освіти

№ з/п Назва семінару Відповідальні Для перегляду
2019-2020 н.р.
7 Самоосвітній вернісаж з теми « Підсумки роботи початкової ланки освіти щодо продовження впровадження НУШ в закладах загальної середньої освіти»  Стьопіна І.А.
6 Майстер - клас  з теми «Використання методики LEGO "Шість цеглинок 2.0"  Стьопіна І.А.
5

Коучинг-консалтинг з теми  «Навчальний поступ учнів через оновлену модель, яка ґрунтується на формувальному оцінюванні»

4

Інструктивно – методична нарада щодо аналізу  формування ключових компетентностей здобувачів освіти та рівня досягнення ними очікуваних результатів навчання визначених освітньою програмою НУШ .

3

Методичний діалог «Забезпечення наступності змісту освіти  між дошкільною та початковою ланкою  в умовах реалізації  Концепції «Нова українська школа» (методичний діалог вихователів-методистів ЗДО та заступників директорів ЗЗСО, які опікуються початковою ланкою).

2

Педагогічний брифінг з теми «Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти»

1

Методичний стартап  з теми «Організація освітнього процесу у 2019-2020 н.р.»

2018-2019 н.р.
3

Освітянські арабески для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, з теми «Методи розвитку та формування критичного мислення. Джигсоу»

1

Педагогічний ФЛЕШ-меседж  «Формування міжпредметних компетенцій  у процесі тематичного навчання. Діяльнісний підхід. Щоденні 5, щоденні 3».

2017-2018 н.р.
5

Методичний калейдоскоп «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу в Новій українській початковій школі. Робота з батьками».

4

Методичний лабіринт  «Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в Новій українській  початковій школі: методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок»

Добрева А.І.
3 Методична сесія «Континіум інтегрованого навчання. Інтеграція: тематичний та діяльнісний підходи» Добрева А.І.

2

Семінару-практикуму  з теми: «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській  початковій школі: організаційно- методична структура планування на місяць, тиждень, день»

1

Науково-практичний семінар з теми:  «Нова українська початкова школа: проблеми та перспективи розвитку»

Цемко С.А

Дмитренко Л.А.

Архів 2016-2017 н.р.
Архів 2015-2016 н.р.
Архів 2014-2015 н.р.

Інструктиво-методичні наради

№ з/п Назва семінару Відповідальні Для перегляду
2018-2019 н.р.
5

Інструктивно-методична нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти, з теми «Організація проведення комплексної оцінки учнів початкової школи фахівцями ІРЦ»

4

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, та вчителів 1-х класів ЗЗСО міста з теми «Особливості організації освітнього середовища в 1-х класах Нової української школи: середовище, що належить дітям»

Добрева А.І
3 Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти,  з теми: «Організація освітнього процесу у 1-х класах НУШ» Добрева А.І
2 Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти,  з теми: «Організація освітнього процесу у 1-х класах НУШ» Добрева А.І
1

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти,  з теми:«Організація освітнього процесу в початковій школі у 2018-2019 н.р.»

2017-2018 н.р.
11

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР «Впровадження Концепції "Нова українська школа"  в  закладах початкової освіти міста»

10

Інформаційно-організаційна нарада

9

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР  «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській  початковій школі:  створення освітнього середовища для учнів 1-х класів»

8

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи  та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК»

7

Інструктивно-метод нарада для заступників директорів з НВРОсобливості організації освітнього середовища в Новій українській  початковій школі

Добрева А.І

6 Інструктивно-метод нарада для заступників директорів з НВР "Особливості інтегрованих уроків у початковій школі" Добрева А.І
5 Інструктивно-метод нарада для заступників директорів з НВР "Заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів" Добрева А.І
4 Інструктивно-метод нарада для заступників директорів з НВР "Планування роботи з реалізації проекту "Нова українська школа" Добрева А.І
3 Методичний інтенсив  Добрева А.І
2 Інструктивно-метод нарада ММО вчителів, які викладають інформатику в 2-4-х класах Добрева А.І
1 Інструктивно-метод нарада керівників ММО початкової школи Добрева А.І.