Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки» для дітей дошкільного віку

24 квіт. 2015
24 квітня 2015 року Науково-методичним центром управління освіти проведено восьмий міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки» для дітей дошкільного віку.

Метою конкурсу є виявлення обдарованих  дітей, розвиток їх вокальних, творчих здібностей та збереження  культурної спадщини в Україні, залучення дітей дошкільного віку до відродження кращих традицій національного мистецтва та виховання його засобами.

Привітала маленьких учасників конкурсу, їх батьків та музичних керівників  Плахотна Т. О., начальник управління освіти.  Всі конкурсанти  отримали солодкі подарунки від  Рябухи В.А., депутата міської ради, керівника міського осередку партії Блок П.Порошенка «Солідарність».

Згідно з рішенням журі  Гран-прі отримала Горлакова Валентина (6 років),  вихованка ДНЗ «Ромашка» №10 - музичний керівник Поварніна О.В., а призові місця розподілено таким чином:

І місце:

- Злигост‘єв Владислав (6 років), вихованець ДНЗ  «Веселка» №8 –

музичний керівник Удовік Н. В.;

• танцювальний колектив «Намистинки» (5-6 років), вихованці ДНЗ

«Золотий ключик» №5 -   музичний керівник Фофанова О. Г.;

ІІ місце:

• дует «Кнопочки»:  Войнікова Марія (3 роки), Кошкарьова Діана (3 роки),  вихованки  ДНЗ «Джерельце» №15 - музичний керівник   Шевчик О.В.;
  • дует: Киричок Кіра (4 роки), Ястребова Софія (4 роки), вихованки  ДНЗ «Сопілочка» №16 - музичні керівники Задесенець В. С.,

Лук‘янченко Н. П.;

• оркестр маленьких барабанщиків (5-6 років), вихованці ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№9 - музичний керівник Обеденко-Романова І. М.;

ІІІ місце:

• дует: Дятлова Даша, Дятлова Діана (6 років), вихованки ДНЗ «Посмішка

Пізнайки» №12 – музичний керівник Кумейко Н. В.;

• Крайня Таїсія (5 років), вихованка  ДНЗ «Чебурашка» №4 – музичний

керівник Трембач О. В.;

• Мурга Злата (4 роки), вихованка  ДНЗ «Горобинка»  №14 – музичний

керівник Терентьєва О. А.;

• Базна  Катерина (6 років), вихованка ДНЗ  «Світлячок» №3 - музичний

керівник Крисіна Ю. Ю.;

• хореографічний гурток «Топотушки», вихованки ДНЗ «Теремок» №7 -

хореограф Голуб‘ятникова  Н. М.

Середа Т.І., методист НМЦ