2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»

19 лист. 2019
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

Учасниками заходу  були учні і педагоги закладів загальної середньої освіти  міста, які  представили  поетів і письменників Запорізького краю.

Учні відтворили  літературні портрети Марини Брацило,  Григорія Лютого, Любові Геньби,  Володимира Чубенка, Петра Ребра.  Учні-учасники заходу проявили свої таланти  у декламуванні віршів, гуморесок,  виконанні танцювальних замальовок і пісень, написаних на слова представлених поетів.

Одним з яскравих епізодів  літературно-музичного заходу була презентація творчості енергодарської поетеси Надії Рубінської. Зі сцени прозвучали вірші поетеси у виконані учнів і автора.

Літературно-музична світлиця зустрічала гостино всіх учасників, педагогів і гостей, які висловили вдячність команді однодумців під керівництвом Гандзюк Ж.М.

Ти не знаєш добре України, якщо на Запоріжжі не бував, де небо – то від хвиль Дніпрових синє, то золоте – від степових заграв…  Петро Ребро

Глінська Т.В., методист