Вітаємо призерів міської олімпіади з трудового навчання!

20 лист. 2019
19 листопада 2019 року відбулась міська олімпіада з трудового навчання, окремо серед хлопців і дівчат. В олімпіаді з обслуговуючої праці серед дівчат брало участь 22 учениці 7-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Учасниці олімпіади виконували теоретичні завдання та практичну роботу. Дівчатка 7-9 класів під час виконання практичної роботи шили новорічні подарункові торбинки, а учениці 10-11 класів виготовляли різні прикраси: намисто, сережки, браслети.

Всі учасниці проявили неабияку творчість та фантазію, вироби вийшли дуже гарні. Члени журі олімпіади визначили кращі роботи учасників. Перші призові місця отримали: Пархоменко Поліна, учениця 11-Б класу ЕБГ «Гармонія» (учитель Перфильєва Л.В.), Без’язична Дар’я, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія» (учитель Перфильєва Л.В.), Кузьменко Вікторія, учениця 9-А класу ЕНВК №1 (учитель Виговська Л.М.), Лапій Дар’я, учениця 8-А класу ЕЗОШ №2 (учитель Родіонова Н.М.), Онопрієнко Валерія, учениця 7-А класу ЕЗОШ №2 (учитель Родіонова Н.М.).

Вітаємо всіх призерів з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо. Висловлюємо щиру вдячність всім учителям, які готували своїх здібних вихованців до олімпіади.

Придчіна А.І., методист