Засідання ММО вихователів груп дітей раннього віку

23 січ. 2020
22 січня на базі ДНЗ №10 проведено засідання ММО вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти, на якому обговорено проблему «Розвиток інтелектуальних здібностей дітей раннього віку».

Корендо Р.Я., керівник ММО, націлила педагогів на роботу щодо створення  ігротеки ігор як складової розвивального простору. Вихователь ДНЗ №10 Чубарь Т.М.  провела для колег консультацію «Використання педагогічних технологій в інтелектуальному розвитку дошкільників» та презентувала свій досвід роботи.

Костенко С.А., вихователь закладу,  показала як організовувати ігри та виконувати завдання з  розвитку пізнавальних здібностей дітей  у ІІ половину дня, щоб дітям було цікаво.

Далі: https://doshkolnik1.blogspot.com/2020/01/blog-post_23.html

Середа Т.І., методист