Засідання ММО вчителів математики

23 січ. 2020
23 січня 2020 року в рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів математики відбувся методичний батл «Початковий рівень - це вирок чи особистий вибір?».

Як активізувати пізнавальну діяльність учнів? Які методи використовувати, щоб викликати інтерес до навчання, зробити його цікавим? Як допомогти розкритися кожній дитині? На ці питання спробували відповісти вчителі математики ЕЗОШ №2. Вони поділилися своїм досвідом роботи,  майстерністю, умінням працювати з учнями початкового рівня навчання. Для всіх присутніх на заході вчителі ЕЗОШ №2 провели  майстер-класи з використання інтерактивних прийомів і вправ: «Дерево рішень», «Хмаринки слів», «Цікаві фізкультхвилинки», «Вірю − не вірю», «Хто зверху?», «Навчаючись − вчусь», «Дерево підсумків» та інші. Проаналізували комп’ютерні програми, що є найбільш доступними для широкого загалу та ефективними для роботи з учнями. Продемонстрували відеофрагменти уроків з використанням завдань практичного спрямування.

Підбиваючи підсумки, всі присутні відзначили необхідність використання інноваційних технологій на уроках математики, адже такі уроки виробляють у школярів вміння ухвалювати спільні рішення, вчать правильно спілкуватися, доповідати, і, що головне, якісно змінюється рівень сприйняття учнями предмету. Учасники методичного батлу отримали велике задоволення від побаченого та почутого. Саме тому під час обговорення від присутніх звучали слова захоплення і подяки за високий рівень проведення заходу.

Романюк Л.В., методист