27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Засідання Школи молодих педагогів ЗДО

17 лют. 2020
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

Педагоги ознайомились з  використанням фотографії в роботі з дошкільниками та з можливостями методу фототерапії в освітньому процесі.

Учасники тренінгу отримали практичні поради, розширили свій інструментарій (банк ігор та вправ) та бачення своєї місії у роботі з даного напрямку, налаштувалися до нових професійних досягнень.

Аби краще опанувати іграми та вправами, педагоги грали в них самостійно.

Середа Т.І., методист НМЦ