2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Місячник «Професійний орієнтир-2020»

13 бер. 2020
З 17 лютого 2020 року в закладах освіти міста Енергодар з метою розширення профорієнтаційного інформування учнівської молоді, батьків, вчителів щодо питань професійного визначення, формування готовності учнів до усвідомленого вибору професії, побудови кар’єри та позитивного ставлення до робітничих професій, запровадження сучасних інноваційних форм профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю проведено заходи Місячника «Професійний орієнтир-2020».

В рамках Місячника в бібліотеках  закладів освіти оновлено виставки літератури професійної спрямованості, проведено спільні профорієнтаційні заходи з представниками Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості, зустрічі учнів 9-11 класів з представниками ЗВО І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організовано проведення виховних годин, інформаційних зустрічей, тренінгів, профорієнтаційних  екскурсій для учнів  1- 11 (12) класів ЗЗСО та  вихованців ЗПО. Здобувачі освіти активну участь брали в  конкурсах малюнків, творів, презентацій та проектів на профорієнтаційну тематику. Учні 9-11 класів ЗЗСО були учасниками інтелектуально-розважальної гри «Інтелект - Батл»,  організованої  ЕІДМУ «КПУ». Проведено заходи в рамках роботи ММО профорієнтаторів ЗЗСО та  підготовлено фото-звіти, відео-матеріали про проведену роботу під час  Місячника «Професійний орієнтир -2020».

Глінська Т.В., методист НМЦ