5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

Панорама розумних уроків SMART 2016

7 лют. 2017
Підведено підсумки обласного фестивалю "Панорама розумних уроків SMART -2016". Дипломами учасників фестивалю відзначено авторів розробок, що отримали не менше, ніж 50% балів від максимально можливих. Усі учасники фестивалю отримають електронні сертифікати учасника.

У обласному фестивалі "Панорама розумних уроків SMART -2016" брали участь і педагоги шкіл міста Енергодара і стали переможцями:

Номінація «SMART-контент для школяра: розробка для старших класів»

Диплом І ступеню:

- Ясінська Наталія Володимирівна, вчитель Енергодарського НВК № 5 УО Енергодарської міської ради, розробка «Фтор, бром, йод. Порівняння фізичних та хімічних властивостей»

Номінація «SMART-контент для школяра: розробка для початкових класів»

Диплом ІІ ступеню:

- Мамадалієва Олена Мілібаївна, вчитель Енергодарського НВК «ДНЗ-ЗНЗ» № 9 УО Енергодарської міської ради, розробка «Рыбы. Размножение рыб»

Диплом ІІІ ступеню:

- Шрамко Любов Михайлівна, вчитель Енергодарського НВК «ДНЗ-ЗНЗ» № 9 УО Енергодарської міської ради, розробка «Звуки [к], [к׳].Обозначение их буквой Кк»

Номінація «SMART-контент для школяра: розробка для середніх класів»
 Диплом ІІ ступеню:

- Сушко Олеся Василівна, вчитель Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» УО Енергодарської міської ради, розробка «Значення синуса, косинуса, тангенса для кутів 30º, 45º, 60º».

Дипломами учасника фестивалю відзначено:

- Мартиненко Вікторію Василівну, вчителя Енергодарського НВК № 1 УО Енергодарської міської ради

-  Менжинську Людмилу Олександрівну, вчителя Енергодарського НВК № 5 УО Енергодарської міської ради

- Лисенко Світлану Анатоліївну, вчителя Енергодарського НВК № 5 УО Енергодарської міської ради.

Щиро зичимо усім переможцям і учасникам міцного здоров'я, творчих успіхів! Дякуємо за активний пошук нових педагогічних шляхів у навчанні і вихованні дітей!

Ласкова Н.О., методист НМЦ