2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Інтерактивна школа сучасного керівника міського методичного об’єднання

Назва методичного заходу Відповідальний Матеріали заходу

2019-2020 н.р.

План роботи Школи сучасного керівника міського методичного об’єднання

Стьопіна І.А.

Заняття №1

Тема:"Організації навчально-виховного процесу у 2019-2020 н.р" Методичні рекомендації  про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 н.р.

Заняття №2

Тема: "Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти". Майстерня освітніх інновацій «Сторітеллінг – мистецтво цікавої розповіді».

Заняття №3

Тема. Про забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти у процесі формування мовленнєвої компетентності старших дошкільнят та учнів перших класів. Відкритий урок з розвитку зв'язного мовлення (Біюн С. Л., вчитель ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ" №9, 1клас) для вихователів старших груп та вчителів перших класів.

Заняття №4

Тема.  Особливості змісту типових освітніх програм програм для 1-2 класів та 3-4 класів ЗЗСО (зі змінами від 8 жовтня 2019 року № 1272, № 1273) та  впровадження нових стратегій  Нової української школи в освітній процес.

Заняття №5

Тема. Майстер-клас для вчителів ЗЗСО міста та керівників ММО з використання методики LEGO "Шість цеглинок 2.0" (в рамках заходу щодо обміну досвідом з пілотною у концепції "Нової української школи" освітнім закладом Новокаховською ЗОШ №3)

Заняття №6

Тема. Технологія конструювання  інструментарію формувального оцінювання навчальних досягнень учнів 1-2 класів. Чому критичне мислення – найпотрібніша навичка майбутнього? (Метод “6 капелюхів мислення Едварда де Боно”