2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Інтерактивна школа вчителів 1-х класів

Назва методичного заходу Відповідальний Матеріали заходу

2019-2020 н.р.

План роботи  Школи  вчителів   1-х класів

Заняття №1

Тема: "Організації освітнього процесу у 2019-2020 н.р."

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освітиу 2019/2020 н.р.

Заняття №2

Тема. Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти . «Сторітеллінг – мистецтво цікавої розповіді».

Заняття №3

Тема. Технологія конструювання  інструментарію формувального оцінювання навчальних досягнень учнів 1-2 класів. Впровадження нових стратегій  Нової української школи в освітній процес.

Заняття №4

Тема. Майстер – клас з теми «Використання методики «Шість цеглинок 2.0»