.
 
.





Новини


27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Всі новини

Олімпіади 2019-2020 н.р.

Результати участі учнів

закладів загальної середньої освіти  у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад   2019-2020 н.р.

 

За рішенням журі обласних олімпіад з базових дисциплін переможцями визнано  учнів:

Навчальний предмет
П.І.П учня
П.І.П. вчителя, який підготував учня
 Клас
Навчальний заклад
Результат ІІІ (обласного) етапу

англійська мова

Перепелиця Єгор Окопна Н.А. 10-Б ЕНВК №1 ІІ місце
Гайтота Аліна Окопна Н.А. 11-А ЕНВК №1 ІІІ місце
Лагода Яна Вітюгова В.І. 10-А ЕЗОШ №2 ІІ місце
Колосок Анастасія Василевська Л.Г. 10-А ЕБГ «Гармонія» ІІ місце

«Юні знавці Біблії»

Воронцова Діана Єгембердінова О.О. 7-Б ЕБГ «Гармонія» ІІІ місце
Горб Анастасія Губарєва С.Ф. 8-Б ЕНВК №5 ІІІ місце

астрономія

Лохматов Владислав Уманська Т.М.. 11- А ЕБЛ ІІ місце

математика

Чаюлян Дмитро Гріднєва О.Я. 10-А ЕБЛ ІІІ місце
Єгембердінов Арсеній Прохач В.Ф. 8-А ЕБЛ ІІІ місце

 

біологія

Борисенко Тетяна Маковоз І.Г. 11-Б ЕЗОШ №2 ІІ місце
Макаров Олександр Смиковська Т.М. 9-А  ЕЗОШ №4 ІІІ місце
Афонькіна Аліна Коток Л.М  8-Б ЕБГ «Гармонія» ІІІ місце
Прач Ксенія Коток Л.М 10-А ЕБГ «Гармонія» ІІІ місце
Караманова Анжеліка Коток Л.М 10-А ЕБГ «Гармонія» ІІІ місце
Полякова Ганна Шпигун Л.І 11-Б ЕБГ «Гармонія» ІІІ місце

історія

Перепелкін Іван Щербина Я.А. 9-Б ЕБЛ ІІІ місце
Старусєва Єлизавета Щербина Я.А. 11-А ЕБЛ ІІІ місце

 

  німецька мова
 

Попов Данило Приходько Т.М. 10-А ЕБГ «Гармонія» ІІІ місце

фізична культура

Гордійчук Назар Григор’єв А.С. 10-Б ЕБЛ ІІІ місце

хімія

Поляков Дмитро Євтушенко Н.А. 8-А ЕБЛ ІІ місце
Єгембердінов Арсеній Євтушенко Н.А. 8-А ЕБЛ ІІІ місце

інформатика

Лохматов Владислав Легка Ю. М. 11-Б ЕБЛ ІІІ місце

екологія

Колосок Анастасія Коток Л.М. 10-А ЕБГ «Гармонія» ІІІ місце

украънська мова та література

Старусєва Єлизавета Біда Ю.П. 11-А ЕБЛ ІІІ місце
Мендрик Ольга Біда Ю.П. 11-А ЕБЛ ІІІ місце
Бобкова Богдана Касярум Т. В. 9-А ЕБЛ ІІІ місце

інформаційні технології

Депенчук Марія Дятлова О.А. 11-А ЕБЛ І місце
Марініч Олеся Легка Ю.М. 11-А ЕБЛ ІІ місце
Адаменко Олексій Легка Ю.М. 10-А ЕБЛ ІІ місце
Безверхий Тимофій  Дятлова О.А. 8-А ЕБЛ ІІІ місце
Мамедова Аліса Дятлова О.А. 9-Б ЕБЛ ІІІ місце
Малицький Денис Легка Ю.М. 10-А ЕБЛ ІІІ місце

фізика

Єгембердінов Арсеній Уманська Т.М. 8-А ЕБЛ ІІ місце
Белозьоров Володимир Кабакова О.В. 11-Б ЕНВК №5 ІІІ місце

російська мова та література

Панасєйко Марія Смьордова О. В. 10-А ЕБЛ ІІ місце
Кулініч Анастасія Смьордова О. В. 10-А ЕБЛ ІІІ місце
Плодовська Ірина Монько Н.Д. 9-А ЕБЛ ІІІ місце
Старусєва Єлизавета Монько Н.Д. 11-А ЕБЛ ІІІ місце
Потоскуєва Анна Безотосна Т.І. 11-Б ЕНВК №5 ІІІ місце

географія

Літвін Нікіта Мірошник Т.О. 8-Б ЕЗОШ №2 ІІІ місце
Пшенічніков Денис Мірошник Т.О. 8-Б ЕЗОШ №2 ІІІ місце
Борисенко Тетяна Мірошник Т.О. 11- Б ЕЗОШ №2 ІІІ місце

Педагогіка і психологія

Хітайлова Катерина Котляревська О.О 11-Б ЕНВК №5 І місце
Скрипка Марія Котляревська О.О 11-А ЕНВК №5 ІІ місце

трудове навчання

Клєвакіна Владислава Нечаєнко О.Г. 8-Б ЕНВК №1 ІІ місце
Кузьменко Вікторія Виговська Л.М. 9-А ЕНВК №1 ІІ місце
Белозьоров Володимир Ткаченко А.О. 11-Б ЕНВК №5 ІІ місце

креслення

Малихін Андрій Горкунова О.В. 11-Б ЕНВК №1 ІІ місце