27 трав. 2020
Підсумкове засідання ММО вихователів молодших груп ЗДО
27 травня 2020 року у дистанційному режимі з використанням сервісу Classroom відбулося заключне засідання ММО вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти з теми “Про підсумки роботи ММО за 2019-2020 н.р.”

27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

Міська читацька конференція «Світ сучасної української літератури»

12 бер. 2020
11.03.2020 в рамках Шевченківських днів проведено міську читацьку конференцію "Світ сучасної української літератури", учасниками якої були учні і вчителі закладів загальної середньої освіти міста.

Учні представили цікаві повідомлення про українських письменників сучасності, знайомили з біографічними даними,  читали уривки творів.

Під час заходу переглядали фрагменти кінофільмів, поставлених на твори сучасних письменників, були присутні на уявному інтерв’ю  з письменницею.   Учасники конференції  зробили висновок, що  творчість сучасних українських письменників має велике значення для виховання та духовного зростання молодого покоління українців, формування їх демократичного та гуманістичного світогляду, естетичної свідомості та смаку.

В резолюції було зазначено щодо необхідності  використання  матеріалів читацької конференції та проведення  в закладах  освіти заходів з метою  глибшого пізнання, розуміння та популяризації сучасної української літератури для дітей та юнацтва.

Глінська Т.В., методист НМЦ