2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Міська читацька конференція «Світ сучасної української літератури»

12 бер. 2020
11.03.2020 в рамках Шевченківських днів проведено міську читацьку конференцію "Світ сучасної української літератури", учасниками якої були учні і вчителі закладів загальної середньої освіти міста.

Учні представили цікаві повідомлення про українських письменників сучасності, знайомили з біографічними даними,  читали уривки творів.

Під час заходу переглядали фрагменти кінофільмів, поставлених на твори сучасних письменників, були присутні на уявному інтерв’ю  з письменницею.   Учасники конференції  зробили висновок, що  творчість сучасних українських письменників має велике значення для виховання та духовного зростання молодого покоління українців, формування їх демократичного та гуманістичного світогляду, естетичної свідомості та смаку.

В резолюції було зазначено щодо необхідності  використання  матеріалів читацької конференції та проведення  в закладах  освіти заходів з метою  глибшого пізнання, розуміння та популяризації сучасної української літератури для дітей та юнацтва.

Глінська Т.В., методист НМЦ