10 серп. 2015

Пам‘ятка щодо правил поведінки (порядку дій) населення у разі виявлення підозрілого об‘єкта, вибухонебезпечного предмета

ПАМ‘ЯТКА
16 лип. 2015

25 річниця ухвалення Декларації про державний сувернітет України

16 липня 1990 року Верховною Радою Українською РСР прийнята Декларація про державний сувернітет України.
22 черв. 2015

День скорботи

22 червня 2015 року вихованці Школи Джур Центру дитячої та юнацької творчості несли почесну варту біля Пам’ятної стели загиблим воїнам в період Великої Вітчизняної війни під час міського мітингу.
17 черв. 2015

Вітаємо переможців міського конкурсу «На кращу модель організації учнівського самоврядування в навчальних закладах міста»

З метою поширення кращого досвіду організації учнівського самоврядування різних рівнів, активізації інноваційної діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді, оптимізації форм і методів роботи з дітьми-лідерами з 16 березня 2015 року по 25 травня 2015 року було проведено міський конкурс «На кращу модель організації учнівського самоврядування в навчальних закладах міста».
17 черв. 2015

Вітаємо переможців міського конкурсу на кращу модель організації профілактичної роботи з підлітками, які мають асоціальні прояви у поведінці

З метою профілактики правопорушень серед учнівської молоді, підвищення професійного рівня заступників директорів з виховної роботи, соціальних педагогів, класних керівників, виявлення та впровадження нових педагогічних технологій, нетрадиційних форм профілактичної роботи з підлітками, поглиблення співпраці навчальних закладів та позашкільних установ, надання науково-методичної та практичної допомоги педагогічним працівникам з 01.02.2015 року по 31.05.2015 року проведено міський Конкурс.
16 черв. 2015

Про чинні електроні адреси поштових скриньок

Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення
15 черв. 2015

Всеукраїнська науково-практична конференція

Запрошуємо педагогів міста взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичній конференції «Професійна освіта та освіта дорослих в сучасних соціокультурних умовах: теорія, методологія, практика»
15 черв. 2015

Моніторинг стану інформатизації в ЗНЗ м. Енергодара

15 червня 2015р. в НМЦ управління освіти відбулася інструктивно-методична нарада за участю заступників директорів з НВР, на якій розглядалися підсумки моніторингу стану інформатизації в ЗНЗ м. Енергодара.
8 черв. 2015

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон

З 8 по 22 червня 2015 року проходить Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта – це…»
5 черв. 2015

Підсумкове засідання міського методичного об’єднання викладачів предмету «Захист Вітчизни»

4 червня відбулось підсумкове засідання міського методичного об’єднання викладачів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Аналіз роботи ММО викладачів предмету «Захист Вітчизни» за 2014 - 2015 н.р.».