5 трав. 2015

Тиждень психології в навчальних закладах міста

Щорічно в кінці квітня в навчальних закладах міста проводиться тиждень психології, мета якого – пропаганда психологічних знань, підвищення психолоігчної культури всіх учасників навчально-виховного процесу.
30 квіт. 2015

Підведення підсумкыв роботи педагогыв ДНЗ мыста надї єдиною методичною темою.

29 квітня 2015року Науково-методичним центром проведено круглий стіл керівників міських методичних об’єднань педагогів ДНЗ, метою якого було підвести підсумки роботи щодо реалізації єдиної методичної теми міста.

Теоретико-практичний семінар директорів ЗНЗ та ПНЗ

29.04.2015 року Науково-методичним центром управління освіти на базі ЦТКС проведено теоретико-практичний семінар директорів ЗНЗ та ПНЗ з теми: «Управлінське забезпечення конкурентоспроможності навчального закладу в соціокультурному середовищі малого міста»

Вітаємо переможця

29 квітня 2015 року на базі ЕЗОШ №7 пройшов міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
30 квіт. 2015

Підсумки методичного фестивалю «Урок ХХІ сторіччя»

29 квітня 2015 року в Науково-методичному центрі відбулося підбиття підсумків міського етапу методичного фестивалю «Урок ХХІ сторіччя».
29 квіт. 2015

Cистема внутрішнього моніторингу якості освіти навчального закладу

28 квітня 2015 року в Науково-методичному центрі управління освіти відбувся методичний консиліум «Управлінське забезпечення впровадження системи внутрішнього моніторингу якості освіти навчального закладу» за участю заступників директорів ЗНЗ міста, які відповідають за різні напрямки діяльності.
29 квіт. 2015

Міський огляд-конкурс роботи загонів юних інспекторів руху шкіл міста «ЮІР -2015»

28 квітня 2015 року на базі ЦДЮТ Науково-методичним центром було проведено міський етап Всеукраїнського огляду-конкурсу роботи загонів юних інспекторів руху «ЮІР -2015». В ньому взяли участь чотири команди: загін ЮІР «Круті повороти» ЕНВК №1, загін ЮІР «Крутий поворот» ЕБЛ, загін ЮІР «Дорожній патруль» ЕЗОШ №7 та загін ЮІР «Джентельмени удачи» ЦДЮТ.
28 квіт. 2015

Нагородження переможців

27 квітня 2015 року у приміщенні Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте нагородження переможців VІ обласної виставки «Освіта Запорізького краю - 2015» та обласного фестивалю «Методичний кабінет (центр)».
24 квіт. 2015

Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки» для дітей дошкільного віку

24 квітня 2015 року Науково-методичним центром управління освіти проведено восьмий міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки» для дітей дошкільного віку.
24 квіт. 2015

Перемога ЕНВК №5 у фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів «Козацький гарт»

23 квітня 2015 року у м.Василівка пройшов ІІ (зональний) тур фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», в якому взяли участь переможці районних та міських фестивалів з м.Кам’янка-Дніпровської, м.Василівки та м.Молочанськ.