2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Уряд продовжив карантин до 11 травня

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
23 квіт. 2020

YouTube канал «The School»

В Україні стартував YouTube канал «The School» — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та дізнатись про тонкощі навчання в університетах.
23 квіт. 2020

Як провести дистанційне оцінювання учнів: рекомендації МОН

У Міністерстві освіти і науки рекомендували школам провести підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів з використанням технологій дистанційного навчання.
23 квіт. 2020

Оприлюднено звіт за результатами громадського обговорення держстандарту базової середньої освіти

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено про результати громадського обговорення Державного стандарту базової середньої освіти.

34 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня 2020 року виповнюється 34 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
23 квіт. 2020

IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів не проводитиметься через загальнонаціональний карантин

IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/2020 навчального року, не проводитиметься через загальнонаціональний карантин.
23 квіт. 2020

Переноситься проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Традиційно, у травні проходить І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
23 квіт. 2020

Дорожня карта майбутнього профорієнтаційної діяльності в закладах освіти міста

У квітні 2020 року методисти з профорієнтації і психологи-профконсультанти ЗЗСО працювали над створенням дорожньої карти майбутнього профорієнтаційної діяльності в закладах загальної середньої освіти міста.
22 квіт. 2020

Prometheus оновив сертифікати підвищення кваліфікації вчителів і запускає новий безкоштовний курс для освітян

Шановні колеги, Prometheus упорядкував свої безкоштовні онлайн-курси підвищення кваліфікації освітян відповідно до нових вимог
22 квіт. 2020

Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ»

16 травня 2020 року На відзначення Дня науки 2020 року кафедра національної економіки та публічного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» організовує Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе, тематика яких присвячена висвітленню проблем публічного управління в історії української державності.