8 лист. 2019

Моніторинг впровадження інновації в ДНЗ№15

07.11.2019 Науково-методичним центром в ДНЗ№15 було проведено інструктивно – методичну нараду за результатами внутрішнього моніторингу стану впровадження електронного документообміну засобами Google-диску.
7 лист. 2019

Вітаємо переможців Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

З метою підготовки майбутньої наукової зміни в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 5 по 7 листопада 2019 року проходив фінальний етап щорічного Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи».
7 лист. 2019

Інформаційно-профорієнтаційна акція "Майбутній студент"

З 04 по 08 листопада 2019 року в закладах освіти міста Енергодара для учнів 9-11 класів проходить акція «Майбутній студент».
7 лист. 2019

Зустріч з представниками вищих військових навчальних закладів

06 листопада 2019 року в МПК «Сучасник» пройшла зустріч учнів 9, 11 класів закладів загальної середньої освіти міста з представниками вищих військових навчальних закладів Сухопутних військ Збройних сил України.
6 лист. 2019

Шановні друзі!

Щиросердечно вітаємо вас з Днем української писемності та мови. 09 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.
5 лист. 2019

Засідання міського методичного об’єднання вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

4 листопада 2019 року на базі ДНЗ№16 відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів-методистів з теми «STREAM - освіта для дошкільників: виховання культури інженерного мислення».
5 лист. 2019

Засідання міського методичного об‘єднання методистів закладів позашкільної освіти

04 листопада 2019 року на базі Науково-методичного центру відбулося засідання міського методичного об’єднання методистів закладів позашкільної освіти на тему: «Портфоліо як інструмент самореалізації, самооцінювання та оцінювання діяльності учасників освітнього процесу».
5 лист. 2019

Інклюзивна освіта: міжнародний досвід та вітчизняні перспективи

04.11.2019 Науково-методичним центром спільно з кафедрою ІІТО ЗОІППО, в рамках роботи Педагогічної вітальні ВУ «Освіта педагога», було організовано зустріч з учасником Міжнародного курсу від Mashaw (Ізраїль) "Техно-педагогіка та розвиток системи спеціальної освіти” Юлією Волконітіною, вчителем інформатики Терпіннівської школи-інтернат.
4 лист. 2019

Впровадження програми «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіатора»

31 жовтня Науково-методичний центр провів супервізійне засідання для тренерів-медіаторів, спеціалістів психологічної служби, які впроваджують освітню програму МОН «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіатора» в рамках міського проєкту «Візьмемося за руки, друзі!».
1 лист. 2019

Засідання ММО вихователів ЗДО з національно-патріотичного виховання

01.11.2019 на базі ДНЗ №4 проведено засідання ММО вихователів ЗДО з національно-патріотичного виховання на тему «Формування громадянських почуттів у дошкільників».