1 лист. 2019

Засідання міських методичних об’єднань вчителів початкової ланки освіти.

Впродовж канікулярного тижня, з 28 жовтня по 31 жовтня, були проведені засідання міських методичних об’єднань початкової ланки освіти.

Тренінг “Нова фізкультура в НУШ” в місті Енергодарі

29-31жовтня на базі Енергодарської загальноосвітньої школи № 4 проведено навчальний тренінг “Нова фізкультура в НУШ” з підготовки вчителів фізичної культури початкових класів ЗЗСО.
1 лист. 2019

Тренінг «З Україною в серці»

З 29 по 31 жовтня 2019 року 20 педагогів закладів загальної середньої освіти м. Енергодара пройшли навчання на тренінгу за програмою «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ». Тренінг провела методист Регіонального науково-методичного центру «Освіта та громадянське суспільство» Наталя Миколаївна Богомолова.

Інструктивно-методична нарада бібліотекарів ЗЗСО міста

31 жовтня у Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада шкільних бібліотекарів.
30 жовт. 2019

Воркшоп для вчителів основ здоров’я та природничих наук

30.10.2019 на базі ЕНВК №5 за сприяння Науково-методичного центру для вчителів основ здоров’я та природничих наук було проведено воркшоп «WOW-ефект на уроках основ здоров’я та природничих наук».
30 жовт. 2019

Інтерактивна школа для вихователів груп продовженого дня

30 жовтня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної школи вихователів ГПД для 1, 4 класів з теми «Метод Сторітеллінг: як зацікавити дітей, розповідаючи історії».
30 жовт. 2019

Засідання міського методичного об’єднання вчителів обслуговуючої праці.

30 жовтня 2019 року в Енергодарському навчально-виховному комплексі №5 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів обслуговуючої праці.
30 жовт. 2019

Feedback та його роль в процесі навчання

30 жовтня 2019 року відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів російської мови, літератури і зарубіжної літератури на тему «Feedback (зворотний зв'язок) та його роль в процесі навчання».
30 жовт. 2019

Виїзне засідання ММО вчителів української мови та літератури

30 жовтня 2019 року відбулось виїзне засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури до Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.
30 жовт. 2019

Методичний діалог щодо наступності між дошкільною та початковою ланкою освіти

30.10.2019 року Науково-методичним центром проведено методичний діалог вихователів-методистів ЗДО та заступників директорів ЗЗСО, які опікуються початковою ланкою, з теми «Забезпечення наступності змісту освіти між дошкільною та початковою ланкою в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».