6 груд. 2019

Військово-спортивне свято до Збройних Сил України

05 грудня 2019 року в спортивному залі ЕЗОШ №7 відбулися міські військово-спортивні змагання, присвячені 28-й річниці Збройних Сил України. Свято відкрила начальник управління освіти Букреєва С.М. В своєму виступі вона привітали присутніх із Днем Збройних Сил України, зазначила, що у цей день ми вшановуємо усіх військових, які служать у лавах Збройних Сил України та побажала успішних виступів командам.
6 груд. 2019

Заняття інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів

5 грудня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів. На занятті продовжено опрацьовування нових технологій та методів НУШ в освітньому процесі.

Підсумки дистанційного навчання

05.12.2019 відбулося підсумкове аудиторне заняття слухачів ДК "Навчальне середовище в Classroom" та вручення сертифікатів за результатами навчання.
5 груд. 2019

Міський огляд – конкурс «Краща групова кімната закладу дошкільної освіти»

25-27 листопада було проведено міський огляд - конкурс «Краща групова кімната дошкільного навчального закладу» у номінації «Групова кімната для дітей старшого дошкільного віку».

Святковий концерт до Дня Збройних Сил України

04 грудня 2019 року в актовій залі ЕНВК №1 відбувся концерт, присвячений Дню Збройних Сил України, який підготували учні та вихованці закладів освіти міста. Серед гостей свята були ветерани Збройних Сил України, учасники АТО, волонтери, юнаки – майбутні захисники Батьківщини.

Засідання ММО профорієнтаторів

04.12.2019 року в рамках засідання ММО профорієнтаторів ЗЗСО проведено творчу дискусію на тему "Організаційні й методичні особливості профорієнтації учнів в західних країнах."

Міський Марафон інформатиків

04.12.2019 в День інформатики стартував міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. Стартував Марафон в ЕБЛ відкритим уроком інформатики, який провела Легка Ю.М.
2 груд. 2019

Акція «Червона стрічка»

1 грудня світ традиційно відзначає День боротьби зі СНІДом. В цей день говорять про загрозу, яку несе страшна хвороба, про те, що лише разом, спільними зусиллями ми здатні вплинути на загрозу епідемії в Україні.
29 лист. 2019

Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року

28 листопада 2019 року в Науково-методичному центрі проведено засідання Школи керівника міського методичного об’єднання з теми "Результати ЗНО-2019».
29 лист. 2019

Супервізія для спеціалістів психологічної служби-медіаторів

В рамках реалізації міського проєкту «Візьмемося за руки, друзі!» та з метою відстеження результативності роботи за програмою медіацій «Вирішення конфліктів мирним шляхом» 26 листопада в Науково-методичному центрі відбулось чергове засідання практичних психологів і соціальних педагогів-сертифікованих медіаторів цієї програми.