Засідання ММО вчителів математики

23 січня 2020 року в рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів математики відбувся методичний батл «Початковий рівень - це вирок чи особистий вибір?».
23 січ. 2020

Засідання ММО вихователів груп дітей раннього віку

22 січня на базі ДНЗ №10 проведено засідання ММО вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти, на якому обговорено проблему «Розвиток інтелектуальних здібностей дітей раннього віку».
23 січ. 2020

Усний журнал "Творчі професії. Розвиток творчих здібностей учнів"

22 січня 2020 року в рамках засідання ММО проофрієнтаторів ЗЗСО проведено усний журнал на тему "Творчі професії. Розвиток творчих здібностей учнів"
22 січ. 2020

Бібліотечний фольклорно-етнографічний захід «Зимові свята»

22 січня у бібліотеці ЕЗОШ №7 відбувся фольклорно-етнографічний захід «Зимові свята», присвячений Дню соборності України.
22 січ. 2020

Вітаємо перших призерів обласних олімпіад!

18 січня 2020 року розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Відомі перші здобутки учасників олімпіади з англійської мови, астрономії, математики, олімпіади «Юні знавці Біблії».

Інтерактивна Школа вчителів 3-х класів

21 січня 2020 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи для вчителів 3-х класів з українською та російською мовами навчання з теми «Чому критичне мислення – найпотрібніша навичка майбутнього?».
20 січ. 2020

Підсумки міського етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

15 січня 2020 року підведено підсумки міського етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивлюсь у твої зіниці…») у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».
17 січ. 2020

Заняття школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО

16 січня на базі ДНЗ №3 для вихователів груп дітей молодшого дошкільного віку проведено заняття школи перспективного педагогічного досвіду з проблеми «Формування життєвих компетентностей дошкільників через метод проектів на території ДНЗ».
17 січ. 2020

Засідання міського методичного об’єднання спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО

16 січня в Науково-методичному центрі відбулось засідання міського методичного об’єднання практичних психологів ЗЗСО, ЗПО і соціальних педагогів ЗЗСО з теми «Взаємодія спеціалістів психологічної служби в роботі з дітьми особливої психологічної уваги», яке пройшло у формі методичного мосту.
17 січ. 2020

Коучинг-консалтинг для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи

16 січня 2020 року в Науково - методичному центрі відбувся коучинг-консалтинг для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи з теми «Навчальний поступ учнів через оновлену модель, яка ґрунтується на формувальному оцінюванні».