5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

12 лют. 2020

Засідання міської творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти

12.02.2020 в Науково-методичному центрі відбулося засідання міської творчої групи з теми «Формування предметно-практичної компетенції дітей передшкільного віку у процесі трудового виховання».
12 лют. 2020

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості

Підведено підсумки обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…») в номінації "Література".
12 лют. 2020

Інтерактив «Мобільний телефон і освітній процес»

11.02.2020 Науково-методичним центром спільно з адміністрацією ЕЗОШ№2, вчителями, учнями та їх батьками школи було проведено інтерактив із соціальної згуртованості .
11 лют. 2020

Міський конкурс дидактичних посібників вихователів та творчих робіт дітей щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності у ЗДО

З 07 по 10 лютого 2020 року Науково-методичним центром проведено міський конкурс дидактичних посібників вихователів та творчих робіт дітей щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь педагоги і діти дев‘яти закладів дошкільної освіти.

Інтерактивна Школа вчителів 2-х класів

06.02.2020 на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання інтерактивної Школи для вчителів 2-х класів щодо технологій конструювання інструментарію формувального оцінювання навчальних досягнень учнів 1-2 класів.
7 лют. 2020

Семінар-практикум для вихователів груп раннього віку

06.02.2020 на базі ДНЗ №16 для вихователів груп раннього віку проведено семінар - практикум з розвитку українського мовлення на тему «Методика проведення ігор-занять з розвитку українського мовлення дітей третього року життя».
7 лют. 2020

Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів ЗДО

6 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід у формі синтезу думок та кола ідей з теми «Батьківська компетентність у вихованні дітей».
6 лют. 2020

Інтерактив. Ментальна карта проекту

05.02.2020 Науково-методичним центром в ЕБЛ було проведено інтерактивний захід з розробки змісту проєкту. У заході взяли участь члени адміністрації та педагоги ліцею.
5 лют. 2020

Засідання міського методичного об‘єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти

05 лютого 2020 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання міського методичного об’єднання музичних керівників за темою «Патріотичне виховання дошкільнят засобами музичного фольклору».
5 лют. 2020

Профорієнтаційний захід «Україна - країна майстрів»

04.02.2020 на базі ЕБГ «Гармонія», в народознавчому музеї, пройшов профорієнтаційний захід у формі ярмарку професій «Україна - країна майстрів», під час якого учні 10 класу, вчителі і профорієнтатори ЗЗСО познайомились з творчими професіями культурної спадщини України та їх використанням у сьогоденні.