14 лют. 2020

Засідання міського методичного об’єднання вчителів біології, природознавства, основ здоров’я, екології

13.02.2020 р. на базі ЕНВК №5 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів природничого циклу та основ здоров’я на тему «Діяльнісний підхід на уроках природничого циклу та основ здоров’я як умова формування предметних та ключових компетентностей учнів».
13 лют. 2020

Майстер - клас для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи

13 лютого 2020 року в НМЦ проведено майстер - клас для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи з теми: "Шість цеглинок 2.0".
13 лют. 2020

Брейн-ринг для вихователів закладів дошкільної освіти

13 лютого 2020 року на базі ДНЗ №7 для вихователів ЗДО міста в рамках роботи міського методичного об‘єднання з проблеми «Національно-патріотичне виховання дошкільників» проведено брейн-ринг «Правове виховання дошкільнят».
13 лют. 2020

Тренінгове заняття «Лідер майбутнього»

12.02.2020 року в рамках роботи ММО профорієнтаторів ЗЗСО міста проведено тренінгове заняття «Лідер майбутнього».
13 лют. 2020

Виставка-конкурс педагогічних технологій «Калейдоскоп освітянських ідей»!

Запрошуємо всіх освітян відвідати міську виставку-конкурс педагогічних технологій «Калейдоскоп освітянських ідей»! Виставка проводиться в рамках реалізації міського методичного проекту «Методичний консорціум опорних закладів освіти міста», плану спільних заходів Науково-методичного центру та опорних закладів освіти міста, з метою узагальнення та поширення інноваційного досвіду освітньої діяльності, сприяння розширенню перспективних форм співпраці.
12 лют. 2020

Засідання міської творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти

12.02.2020 в Науково-методичному центрі відбулося засідання міської творчої групи з теми «Формування предметно-практичної компетенції дітей передшкільного віку у процесі трудового виховання».
12 лют. 2020

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості

Підведено підсумки обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…») в номінації "Література".
12 лют. 2020

Інтерактив «Мобільний телефон і освітній процес»

11.02.2020 Науково-методичним центром спільно з адміністрацією ЕЗОШ№2, вчителями, учнями та їх батьками школи було проведено інтерактив із соціальної згуртованості .
11 лют. 2020

Міський конкурс дидактичних посібників вихователів та творчих робіт дітей щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності у ЗДО

З 07 по 10 лютого 2020 року Науково-методичним центром проведено міський конкурс дидактичних посібників вихователів та творчих робіт дітей щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь педагоги і діти дев‘яти закладів дошкільної освіти.
7 лют. 2020

Інтерактивна Школа вчителів 2-х класів

06.02.2020 на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання інтерактивної Школи для вчителів 2-х класів щодо технологій конструювання інструментарію формувального оцінювання навчальних досягнень учнів 1-2 класів.