7 лют. 2020

Семінар-практикум для вихователів груп раннього віку

06.02.2020 на базі ДНЗ №16 для вихователів груп раннього віку проведено семінар - практикум з розвитку українського мовлення на тему «Методика проведення ігор-занять з розвитку українського мовлення дітей третього року життя».
7 лют. 2020

Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів ЗДО

6 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід у формі синтезу думок та кола ідей з теми «Батьківська компетентність у вихованні дітей».
6 лют. 2020

Інтерактив. Ментальна карта проекту

05.02.2020 Науково-методичним центром в ЕБЛ було проведено інтерактивний захід з розробки змісту проєкту. У заході взяли участь члени адміністрації та педагоги ліцею.
5 лют. 2020

Засідання міського методичного об‘єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти

05 лютого 2020 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання міського методичного об’єднання музичних керівників за темою «Патріотичне виховання дошкільнят засобами музичного фольклору».
5 лют. 2020

Профорієнтаційний захід «Україна - країна майстрів»

04.02.2020 на базі ЕБГ «Гармонія», в народознавчому музеї, пройшов профорієнтаційний захід у формі ярмарку професій «Україна - країна майстрів», під час якого учні 10 класу, вчителі і профорієнтатори ЗЗСО познайомились з творчими професіями культурної спадщини України та їх використанням у сьогоденні.
4 лют. 2020

Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів фізичної культури ЗДО міста

04.02.2020 на базі ДНЗ №13 пройшло засідання ММО інструкторів фізичної культури, на якому проводився аналіз роботи щодо вдосконалення фізкультурно-оздоровчого процесу в дошкільному закладі на основі інтегрованого підходу, спрямованого на формування життєво компетентної особистості.

Заняття інтерактивної школи для вихователів груп продовженого дня 1та 4класів

04 лютого 2020 року в Науково-методичному центрі відбулося засідання інтерактивної школи для вихователів ГПД 1 та 4 класів.

Олімпіадні здобутки учнів ЗЗСО міста

Вихідними, 01-02 лютого, у Запоріжжі проведено обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, екології, фізичної культури, інформатики та української мови.
3 лют. 2020

Реєстрація на основну сесію ЗНО-2020 розпочалась

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня.
3 лют. 2020

Методична олімпіада для вихователів ЗДО

31.01.2020 в Науково-методичному центрі для вихователів ЗДО, що атестуються на вищу категорію та присвоєння педагогічного звання "вихователь-методист», проведено методичну олімпіаду «Сучасні підходи до організації життєдіяльності дітей у закладах дошкільної освіти».