5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

4 лют. 2020

Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів фізичної культури ЗДО міста

04.02.2020 на базі ДНЗ №13 пройшло засідання ММО інструкторів фізичної культури, на якому проводився аналіз роботи щодо вдосконалення фізкультурно-оздоровчого процесу в дошкільному закладі на основі інтегрованого підходу, спрямованого на формування життєво компетентної особистості.

Заняття інтерактивної школи для вихователів груп продовженого дня 1та 4класів

04 лютого 2020 року в Науково-методичному центрі відбулося засідання інтерактивної школи для вихователів ГПД 1 та 4 класів.

Олімпіадні здобутки учнів ЗЗСО міста

Вихідними, 01-02 лютого, у Запоріжжі проведено обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, екології, фізичної культури, інформатики та української мови.
3 лют. 2020

Реєстрація на основну сесію ЗНО-2020 розпочалась

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня.
3 лют. 2020

Методична олімпіада для вихователів ЗДО

31.01.2020 в Науково-методичному центрі для вихователів ЗДО, що атестуються на вищу категорію та присвоєння педагогічного звання "вихователь-методист», проведено методичну олімпіаду «Сучасні підходи до організації життєдіяльності дітей у закладах дошкільної освіти».
31 січ. 2020

Педагогічний дизайн. Карта проєкту

30.01.2020 Науково-методичним центром в ЕБЛ було проведено методичну нараду за результатами опитування вчителів, учнів та їх батьків на старті методичного проєкту «Цифровізація освітнього простору ЕБЛ». У заході взяли участь члени адміністрації ліцею.
31 січ. 2020

Міський етап Міжрегіонального фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив»

30.01.2020 року в Науково-методичному центрі відбувся другий день міського етапу Міжрегіонального фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив». Учні 9-11 класів змагалися в номінації «Слово є вчинок».
30 січ. 2020

Цифровізація управління інформацією в ЦДЮТ

30.01.2020 Науково-методичним центром в ЦДЮТ було проведено методичну нараду щодо результатів внутрішнього моніторингу функціонування електронного документообміну. У заході взяли участь члени адміністрації ЦДЮТ.
29 січ. 2020

Міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів початкових класів

28 січня 2020 року у Науково-методичному центрі відбувся міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів 1-4 класів закладів освіти міста. Фестиваль проводиться з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва.
29 січ. 2020

Засідання міського методичного об‘єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку.

29 січня на базі ДНЗ №10 відбулося засідання міського методичного об’єднання для вихователів груп молодшого дошкільного віку з теми «Формування соціальної компетентності дітей молодшого віку в умовах закладу дошкільної освіти».