19 лист. 2019

Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО

18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".
19 лист. 2019

Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі

18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».
18 лист. 2019

X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.
18 лист. 2019

Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста

14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України

13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
14 лист. 2019

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи

14 листопада 2019 року на базі Науково-методичного центру відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.
14 лист. 2019

Засідання міського методичного об‘єднання бібліотекарів ЗЗСО міста

14 листопада відбулося засідання ММО шкільних бібліотекарів.

Відкритий урок з розвитку зв'язного мовлення у 1-А класі

13 листопада у ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ" №9 вчителем Біюн С.Л. був проведений урок з розвитку зв'язного мовлення у 1-А класі з метою наступності в роботі дошкільної та початкової ланок освіти.
14 лист. 2019

Методичний калейдоскоп для вчителів предмету «Захист Вітчизни»

13 листопада 2019 року в Науково-методичному центрі відбувся методичний калейдоскоп для вчителів предмету «Захист Вітчизни» з теми «Виконання стройових прийомів учнів на уроках предмету «Захист Вітчизни».