23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Шановні друзі!

Вітаємо вас на офіційному сайті Науково-методичного  центру  управління  освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Управління освітою, підвищення фахового і інтелектуального рівня, світогляду педагогічних працівників, вдосконалення навчально-виховного процесу в сучасному світі неможливе без використання сучасних технологій. Ми розглядаємо інноваційний простір міської системи освіти у напрямку створення творчої атмосфери в освітніх закладах та вироблення оперативного мислення щодо нових систем, структур, технологій навчання і виховання.

Сподіваємось, що матеріали, розміщені на нашому сайті, сприятимуть обміну інформацією між колективами навчальних закладів, ознайомленню з творчими здобутками педагогів і передовим педагогічним досвідом  освітян міста Енергодара.

Наша веб-сторінка відкрита для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення  освітньої системи міста.

Цемко С.А.,  директор Науково-методичного центру

Контакти:

адреса:       вул. Молодіжна, 35, м. Енергодар, Запорізька область, 71503

тел./факс:  (06139) 3-16-88

е-mail:         enmc22@gmail.com

Перехід на сайт НМЦ-2009 року

Вітаємо з перемогою!22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦТренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори  волонтерського руху в закладах освіти».Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти

Готоуємось до нового

2018-2019  навчального року

Знайомтеся! Закон України «Про освіту» — 2017

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/1484-znayomtesya-zakon-ukrani-pro-svtu-2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Знайомтеся!

Закон "Про освіту" -2017

Знайомтеся! Закон України «Про освіту» — 2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Спеціалізований сайт

«Нова українська школа»

Е-платформа

«Нова українська школа»