23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Школи підвищення професійної компетентності

На даній сторінці  розміщено  перелік міських шкіл  щодо підвищення професійної  компетентності  працівників різних педагогічних категорій.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  занять  та їх матеріалів.

Міські школи

Керівник

Ресурси

2017-2018 н.р.
1 Школа кадрового резерву Цемко С.А,
директор НМЦ
2 Школа молодого педагога ДНЗ (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років) Середа Т.І.,

3

Школа становлення педагогічної майстерності (для вчителів зі стажем роботи більше 3 років, які мають кваліфікаційний рівень "спеціаліст" та "спеціаліст 2 категорії"

Дмитренко Л.А.,

4

Школа молодих класних керівників (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років)

Терпімова В.М.,

5

Школа керівника міського методичного об’єднання

Глінська Т.В.,

6

Школа вчителів 1 - 4 класів

Добрева А.І.

7 Школа  керівника міського методичного   об’єднання початкових класів

Добрева А.І.

8

Школа молодого соціального педагога

Андрущенко О.О.,

9

Школа педагогічної майстерності: формування звукової культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку

Бондаренко Т.П., вихователь ДНЗ №16

Архив школи перспективного педагогічного досвіду "Використання технології "Радість розвитку в роботі з дітьми дошкільного віку""(ІІ рік роботи) 2016-2017 н.р.
Архів школи школи педмайстерності  керівника гуртка позашкільного навчального закладу 2016-2017 н.р.
Архів школи педмайстерності "Використання нетрадиційних технологій малювання на заняттях з дітьми дошкільного віку"2015-2016 н.р.