19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

14 лист. 2019
ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Школи підвищення професійної компетентності

На даній сторінці  розміщено  перелік міських шкіл  щодо підвищення професійної  компетентності  працівників різних педагогічних категорій.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  занять  та їх матеріалів.

№ з/п Міські школи Керівник Ресурси
2019-2020 н.р.
1

Інтерактивна школа вчителів 1-х класів

2

Інтерактивна школа вчителів 2-х класів

3

Інтерактивна школа вчителів 3-х класів

4

Інтерактивна школа вчителів 4-х класів

5

Інтерактивна школа сучасного керівника міського методичного об’єднання

Стьопіна І.А.методист НМЦ
6 Інтерактивна школа для вихователів груп продовженого дня 1-4 класів Стьопіна І.А.методист НМЦ
7 Школа молодого педагога ЗДО (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років) Середа Т.І.,
методист НМЦ

Міські школи

Керівник

Ресурси

2018-2019 н.р.
1 Школа молодого педагога ЗДО (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років) Середа Т.І.,
методист НМЦ
2 Школа молодих класних керівників (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років)

Терпімова В.М.          методист НМЦ

3

Школа становлення педагогічної майстерності (для вчителів зі стажем роботи більше 3 років, які мають кваліфікаційний рівень "спеціаліст" та "спеціаліст 2 категорії"

Дмитренко Л.А.,       методист НМЦ

4

Школа керівника міського методичного об’єднання

Глінська Т.В.,           методист НМЦ

5

Школа вчителів 1-х класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

6 Школа вчителів 2 -х класів Добрева А.І.             методист НМЦ
7 Школа вчителів 3-х  класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

8 Школа вчителів 4-х  класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

9

Школа для вихователів груп продовженного дня 1-2-х класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

10 Школа  керівника міського методичного   об’єднання початкових класів Добрева А.І.             методист НМЦ
11

Школа перспективного педагогічного досвіду  вихователів ЗДО «Система взаємодії з батьками в умовах сучасного закладу  освіти»

Синепольська О.В., вихователь ЗДО №15

12

Школа педагогічної майстерності вихователів ЗДО «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання»

Миргородська О.І., вихователь ЗДО №15

Архів школи педагогічної майстерності: формування звукової культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку
Архів школи вчителів 1- 4-х  класів
Архів школи молодого соціального педагога
 Архів школи перспективного педагогічного досвіду "Використання технології "Радість розвитку в роботі з дітьми дошкільного віку""(ІІ рік роботи) 2016-2017 н.р.
Архів школи школи педмайстерності  керівника гуртка позашкільного навчального закладу 2016-2017 н.р.
Архів школи педмайстерності "Використання нетрадиційних технологій малювання на заняттях з дітьми дошкільного віку"2015-2016 н.р.