14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Школи підвищення професійної компетентності

На даній сторінці  розміщено  перелік міських шкіл  щодо підвищення професійної  компетентності  працівників різних педагогічних категорій.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  занять  та їх матеріалів.

Міські школи

Керівник

Ресурси

2018-2019 н.р.
1 Школа молодого педагога ЗДО (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років) Середа Т.І.,
методист НМЦ
2 Школа молодих класних керівників (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років)

Терпімова В.М.          методист НМЦ

3

Школа становлення педагогічної майстерності (для вчителів зі стажем роботи більше 3 років, які мають кваліфікаційний рівень "спеціаліст" та "спеціаліст 2 категорії"

Дмитренко Л.А.,       методист НМЦ

4

Школа керівника міського методичного об’єднання

Глінська Т.В.,           методист НМЦ

5

Школа вчителів 1-х класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

6 Школа вчителів 2 -х класів Добрева А.І.             методист НМЦ
7 Школа вчителів 3-х  класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

8 Школа вчителів 4-х  класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

9

Школа для вихователів груп продовженного дня 1-2-х класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

10 Школа  керівника міського методичного   об’єднання початкових класів Добрева А.І.             методист НМЦ
11

Школа перспективного педагогічного досвіду  вихователів ЗДО «Система взаємодії з батьками в умовах сучасного закладу  освіти»

Синепольська О.В., вихователь ДНЗ №15

12

Школа педагогічної майстерності вихователів ЗДО «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання»

Миргородська О.І., вихователь ДНЗ №15

Арзів школи педагогічної майстерності: формування звукової культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку
Архів школи вчителів 1- 4-х  класів
Архів школи молодого соціального педагога
 Архив школи перспективного педагогічного досвіду "Використання технології "Радість розвитку в роботі з дітьми дошкільного віку""(ІІ рік роботи) 2016-2017 н.р.
Архів школи школи педмайстерності  керівника гуртка позашкільного навчального закладу 2016-2017 н.р.
Архів школи педмайстерності "Використання нетрадиційних технологій малювання на заняттях з дітьми дошкільного віку"2015-2016 н.р.