18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Школи підвищення професійної компетентності

На даній сторінці  розміщено  перелік міських шкіл  щодо підвищення професійної  компетентності  працівників різних педагогічних категорій.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  занять  та їх матеріалів.

№ з/п Міські школи Керівник Ресурси
2019-2020 н.р.
1

Інтерактивна школа вчителів 1-х класів

2

Інтерактивна школа вчителів 2-х класів

3

Інтерактивна школа вчителів 3-х класів

4

Інтерактивна школа вчителів 4-х класів

5

Інтерактивна школа сучасного керівника міського методичного об’єднання

Стьопіна І.А.методист НМЦ
6 Інтерактивна школа для вихователів груп продовженого дня 1-4 класів Стьопіна І.А.методист НМЦ
7 Школа молодого педагога ЗДО (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років) Середа Т.І.,
методист НМЦ
8 Школа становлення педагогічної майстерності (для вчителів зі стажем роботи більше 3 років, які мають кваліфікаційний рівень "спеціаліст" та "спеціаліст 2 категорії" Дмитренко Л.А.,       методист НМЦ
9 Школа керівника міського методичного об’єднання  Глінська Т.В.,           методист НМЦ
10 Школа молодих класних керівників (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років) Терпімова В.М.          методист НМЦ

Міські школи

Керівник

Ресурси

2018-2019 н.р.
1 Школа молодого педагога ЗДО (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років) Середа Т.І.,
методист НМЦ
2 Школа молодих класних керівників (для педагогів зі стажем роботи до 3-х років)

Терпімова В.М.          методист НМЦ

3

Дмитренко Л.А.,       методист НМЦ

4

Школа керівника міського методичного об’єднання

Глінська Т.В.,           методист НМЦ

5

Школа вчителів 1-х класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

6 Школа вчителів 2 -х класів Добрева А.І.             методист НМЦ
7 Школа вчителів 3-х  класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

8 Школа вчителів 4-х  класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

9

Школа для вихователів груп продовженного дня 1-2-х класів

Добрева А.І.            методист НМЦ

10 Школа  керівника міського методичного   об’єднання початкових класів Добрева А.І.             методист НМЦ
11

Школа перспективного педагогічного досвіду  вихователів ЗДО «Система взаємодії з батьками в умовах сучасного закладу  освіти»

Синепольська О.В., вихователь ЗДО №15

12

Школа педагогічної майстерності вихователів ЗДО «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання»

Миргородська О.І., вихователь ЗДО №15

Архів школи педагогічної майстерності: формування звукової культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку
Архів школи вчителів 1- 4-х  класів
Архів школи молодого соціального педагога
 Архів школи перспективного педагогічного досвіду "Використання технології "Радість розвитку в роботі з дітьми дошкільного віку""(ІІ рік роботи) 2016-2017 н.р.
Архів школи школи педмайстерності  керівника гуртка позашкільного навчального закладу 2016-2017 н.р.
Архів школи педмайстерності "Використання нетрадиційних технологій малювання на заняттях з дітьми дошкільного віку"2015-2016 н.р.