31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Виставки

На  даній сторінці розміщено інформацію щодо участі Науково-методичного центру управління освіти у виставковій діяльності, спрямованій на поширення  інноваційного педагогічного досвіду.

У розділі  сайту «Виставки» можна знайти: тематику  науково-методичних розробок, анотації, рецензії на представлені інноваційні розробки.

Інформація розрахована на педагогічних працівників всіх категорій.

1. Банк даних про участь у виставках навчальних закладів міста та результативність

2. Інформація про участь НМЦ у виставковому русі:

Рік

Виставка

Тема роботи

«Сучасні заклади освіти»

Розвиток творчої особистості учнів у позаурочному діяльнісному середовищі в умовах малого міста

Худенкова І.Г.,

Середа Т.І.

«Сучасні заклади освіти»

Система громадянського виховання учнів в умовах малого міста

Худенкова І.Г.

«Освіта Запорізького краю»

Комплексний моніторинг якості освіти в умовах малого міста

Національна виставка-презентація

«Інноватика в сучасній освіті»

Управління процесом підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів на моніторинговій основі

Самойлова І.А.,

Ласкова Н.О.

Срібна медаль

«Сучасні заклади освіти»;

Обласна виставка «Освіта Запорізького краю»

Віртуальний університет  як інноваційна технологія підвищення кваліфікації педагогічний кадрів в умовах малого міста

Романюк Л.В.

Бронзова медаль, диплом

«Освіта Запорізького краю»;

Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Функціональна модель здійснення науково-методичного супроводу діяльності закладів освіти на моніторинговій основі в умовах малого міста

Диплом, золота медаль

«Освіта Запорізького краю»

Управління єдиним інформаційним освітнім простором системи освіти в умовах малого міста

Ласкова Н.О.

2014 Шостий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Психолого-методичний супровід професійного становлення та особистісного росту практичних психологів міста

Рецензія

Павленко Т. М.

«Сучасні заклади освіти»

Управління якістю виховної роботи на основі моніторингових досліджень в умовах малого міста

Худенкова І.Г

Худенкова І.Г.

педагоги ДНЗ, ЗНЗ

м. Енергдара

І місце, диплом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

2015 Сьомий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті» «Структурно - функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освітній системі малого міста» Букреєва С.М. Золота медаль

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2016»

«Структурно-функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів  в  освітній системі  малого  міста»

Букреєва С.М. І місце

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2017»

«Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами"

Дев’ята міжнародна виставка

«Інноватика в сучасній освіті-2017»

"Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами як ефективний засіб підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в міжкурсовий період" Цемко С.А.,
Золота медаль

Міська педагогічна виставка 2015 р.