Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Виставки

На  даній сторінці розміщено інформацію щодо участі Науково-методичного центру управління освіти у виставковій діяльності, спрямованій на поширення  інноваційного педагогічного досвіду.

У розділі  сайту «Виставки» можна знайти: тематику  науково-методичних розробок, анотації, рецензії на представлені інноваційні розробки.

Інформація розрахована на педагогічних працівників всіх категорій.

1. Банк даних про участь у виставках навчальних закладів міста та результативність

2. Інформація про участь НМЦ у виставковому русі:

Рік

Виставка

Тема роботи

«Сучасні заклади освіти»

Розвиток творчої особистості учнів у позаурочному діяльнісному середовищі в умовах малого міста

Худенкова І.Г.,

Середа Т.І.

«Сучасні заклади освіти»

Система громадянського виховання учнів в умовах малого міста

Худенкова І.Г.

«Освіта Запорізького краю»

Комплексний моніторинг якості освіти в умовах малого міста

Національна виставка-презентація

«Інноватика в сучасній освіті»

Управління процесом підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів на моніторинговій основі

Самойлова І.А.,

Ласкова Н.О.

Срібна медаль

«Сучасні заклади освіти»;

Обласна виставка «Освіта Запорізького краю»

Віртуальний університет  як інноваційна технологія підвищення кваліфікації педагогічний кадрів в умовах малого міста

Романюк Л.В.

Бронзова медаль, диплом

«Освіта Запорізького краю»;

Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Функціональна модель здійснення науково-методичного супроводу діяльності закладів освіти на моніторинговій основі в умовах малого міста

Диплом, золота медаль

«Освіта Запорізького краю»

Управління єдиним інформаційним освітнім простором системи освіти в умовах малого міста

Ласкова Н.О.

2014 Шостий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Психолого-методичний супровід професійного становлення та особистісного росту практичних психологів міста

Рецензія

Павленко Т. М.

«Сучасні заклади освіти»

Управління якістю виховної роботи на основі моніторингових досліджень в умовах малого міста

Худенкова І.Г

Худенкова І.Г.

педагоги ДНЗ, ЗНЗ

м. Енергдара

І місце, диплом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

2015 Сьомий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті» «Структурно - функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освітній системі малого міста» Букреєва С.М. Золота медаль

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2016»

«Структурно-функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів  в  освітній системі  малого  міста»

Букреєва С.М. І місце

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2017»

«Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами"

Дев’ята міжнародна виставка

«Інноватика в сучасній освіті-2017»

"Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами як ефективний засіб підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в міжкурсовий період" Цемко С.А.,
Золота медаль

Міська педагогічна виставка 2015 р.