23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Виставки

На  даній сторінці розміщено інформацію щодо участі Науково-методичного центру управління освіти у виставковій діяльності, спрямованій на поширення  інноваційного педагогічного досвіду.

У розділі  сайту «Виставки» можна знайти: тематику  науково-методичних розробок, анотації, рецензії на представлені інноваційні розробки.

Інформація розрахована на педагогічних працівників всіх категорій.

1. Банк даних про участь у виставках навчальних закладів міста та результативність

2. Інформація про участь НМЦ у виставковому русі:

Рік

Виставка

Тема роботи

«Сучасні заклади освіти»

Розвиток творчої особистості учнів у позаурочному діяльнісному середовищі в умовах малого міста

Худенкова І.Г.,

Середа Т.І.

«Сучасні заклади освіти»

Система громадянського виховання учнів в умовах малого міста

Худенкова І.Г.

«Освіта Запорізького краю»

Комплексний моніторинг якості освіти в умовах малого міста

Національна виставка-презентація

«Інноватика в сучасній освіті»

Управління процесом підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів на моніторинговій основі

Самойлова І.А.,

Ласкова Н.О.

Срібна медаль

«Сучасні заклади освіти»;

Обласна виставка «Освіта Запорізького краю»

Віртуальний університет  як інноваційна технологія підвищення кваліфікації педагогічний кадрів в умовах малого міста

Романюк Л.В.

Бронзова медаль, диплом

«Освіта Запорізького краю»;

Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Функціональна модель здійснення науково-методичного супроводу діяльності закладів освіти на моніторинговій основі в умовах малого міста

Диплом, золота медаль

«Освіта Запорізького краю»

Управління єдиним інформаційним освітнім простором системи освіти в умовах малого міста

Ласкова Н.О.

2014 Шостий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Психолого-методичний супровід професійного становлення та особистісного росту практичних психологів міста

Рецензія

Павленко Т. М.

«Сучасні заклади освіти»

Управління якістю виховної роботи на основі моніторингових досліджень в умовах малого міста

Худенкова І.Г

Худенкова І.Г.

педагоги ДНЗ, ЗНЗ

м. Енергдара

І місце, диплом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

2015 Сьомий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті» «Структурно - функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освітній системі малого міста» Букреєва С.М. Золота медаль

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2016»

«Структурно-функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів  в  освітній системі  малого  міста»

Букреєва С.М. І місце

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2017»

«Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами"

Дев’ята міжнародна виставка

«Інноватика в сучасній освіті-2017»

"Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами як ефективний засіб підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в міжкурсовий період" Цемко С.А.,
Золота медаль

Міська педагогічна виставка 2015 р.