19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Виставки

На  даній сторінці розміщено інформацію щодо участі Науково-методичного центру управління освіти у виставковій діяльності, спрямованій на поширення  інноваційного педагогічного досвіду.

У розділі  сайту «Виставки» можна знайти: тематику  науково-методичних розробок, анотації, рецензії на представлені інноваційні розробки.

Інформація розрахована на педагогічних працівників всіх категорій.

1. Банк даних про участь у виставках навчальних закладів міста та результативність

2. Інформація про участь НМЦ у виставковому русі:

Рік

Виставка

Тема роботи

«Сучасні заклади освіти»

Розвиток творчої особистості учнів у позаурочному діяльнісному середовищі в умовах малого міста

Худенкова І.Г.,

Середа Т.І.

«Сучасні заклади освіти»

Система громадянського виховання учнів в умовах малого міста

Худенкова І.Г.

«Освіта Запорізького краю»

Комплексний моніторинг якості освіти в умовах малого міста

Національна виставка-презентація

«Інноватика в сучасній освіті»

Управління процесом підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів на моніторинговій основі

Самойлова І.А.,

Ласкова Н.О.

Срібна медаль

«Сучасні заклади освіти»;

Обласна виставка «Освіта Запорізького краю»

Віртуальний університет  як інноваційна технологія підвищення кваліфікації педагогічний кадрів в умовах малого міста

Романюк Л.В.

Бронзова медаль, диплом

«Освіта Запорізького краю»;

Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Функціональна модель здійснення науково-методичного супроводу діяльності закладів освіти на моніторинговій основі в умовах малого міста

Диплом, золота медаль

«Освіта Запорізького краю»

Управління єдиним інформаційним освітнім простором системи освіти в умовах малого міста

Ласкова Н.О.

2014 Шостий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Психолого-методичний супровід професійного становлення та особистісного росту практичних психологів міста

Рецензія

Павленко Т. М.

«Сучасні заклади освіти»

Управління якістю виховної роботи на основі моніторингових досліджень в умовах малого міста

Худенкова І.Г

Худенкова І.Г.

педагоги ДНЗ, ЗНЗ

м. Енергдара

І місце, диплом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

2015 Сьомий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті» «Структурно - функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освітній системі малого міста» Букреєва С.М. Золота медаль

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2016»

«Структурно-функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів  в  освітній системі  малого  міста»

Букреєва С.М. І місце

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2017»

«Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами"

Дев’ята міжнародна виставка

«Інноватика в сучасній освіті-2017»

"Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами як ефективний засіб підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в міжкурсовий період" Цемко С.А.,
Золота медаль

Міська педагогічна виставка 2015 р.