14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Виставки

На  даній сторінці розміщено інформацію щодо участі Науково-методичного центру управління освіти у виставковій діяльності, спрямованій на поширення  інноваційного педагогічного досвіду.

У розділі  сайту «Виставки» можна знайти: тематику  науково-методичних розробок, анотації, рецензії на представлені інноваційні розробки.

Інформація розрахована на педагогічних працівників всіх категорій.

1. Банк даних про участь у виставках навчальних закладів міста та результативність

2. Інформація про участь НМЦ у виставковому русі:

Рік

Виставка

Тема роботи

«Сучасні заклади освіти»

Розвиток творчої особистості учнів у позаурочному діяльнісному середовищі в умовах малого міста

Худенкова І.Г.,

Середа Т.І.

«Сучасні заклади освіти»

Система громадянського виховання учнів в умовах малого міста

Худенкова І.Г.

«Освіта Запорізького краю»

Комплексний моніторинг якості освіти в умовах малого міста

Національна виставка-презентація

«Інноватика в сучасній освіті»

Управління процесом підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів на моніторинговій основі

Самойлова І.А.,

Ласкова Н.О.

Срібна медаль

«Сучасні заклади освіти»;

Обласна виставка «Освіта Запорізького краю»

Віртуальний університет  як інноваційна технологія підвищення кваліфікації педагогічний кадрів в умовах малого міста

Романюк Л.В.

Бронзова медаль, диплом

«Освіта Запорізького краю»;

Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Функціональна модель здійснення науково-методичного супроводу діяльності закладів освіти на моніторинговій основі в умовах малого міста

Диплом, золота медаль

«Освіта Запорізького краю»

Управління єдиним інформаційним освітнім простором системи освіти в умовах малого міста

Ласкова Н.О.

2014 Шостий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Психолого-методичний супровід професійного становлення та особистісного росту практичних психологів міста

Рецензія

Павленко Т. М.

«Сучасні заклади освіти»

Управління якістю виховної роботи на основі моніторингових досліджень в умовах малого міста

Худенкова І.Г

Худенкова І.Г.

педагоги ДНЗ, ЗНЗ

м. Енергдара

І місце, диплом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

2015 Сьомий Міжнародний форум - презентація «Інноватика в сучасній освіті» «Структурно - функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освітній системі малого міста» Букреєва С.М. Золота медаль

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2016»

«Структурно-функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів  в  освітній системі  малого  міста»

Букреєва С.М. І місце

Обласна виставка

«Освіта Запорізького краю - 2017»

«Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами"

Дев’ята міжнародна виставка

«Інноватика в сучасній освіті-2017»

"Дистанційні форми організації методичної роботи з педагогами як ефективний засіб підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в міжкурсовий період" Цемко С.А.,
Золота медаль

Міська педагогічна виставка 2015 р.