31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Ключова зміна для учнів стосується підходів до навчання та змісту освіти. Мета НУШ – виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

НУШ: простір освіти для сучасних українців :Е-платформа НУШ НУШ: Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Навчальні матеріали та методичні рекомендації для роботи з першокласниками в адаптаційний період

Оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі

Нормативні документи НУШ