Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Ключова зміна для учнів стосується підходів до навчання та змісту освіти. Мета НУШ – виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

НУШ: простір освіти для сучасних українців :Е-платформа НУШ НУШ: Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Навчальні матеріали та методичні рекомендації для роботи з першокласниками в адаптаційний період

Оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі

Нормативні документи НУШ