14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Кадровий склад

Цемко Світлана Анатоліївна,

директор НМЦ, куратор:

ММО вчителів фізкультури;

Арнаутова Світлана Ємилівна,

секретар НМЦ

Сектор інформаційного забезпечення та моніторингу якості освіти

Ласкова Наталія Олександрівна,

методист НМЦ;

методичне забезпечення функціонування та розвитку інформаційного освітнього простору ЗНЗ,ПНЗ,ДНЗ; куратор:

ММО вчителів інформатики

Холодуліна Наталія Іванівна,

методист НМЦ;

інформаційно-методичне забезпечення діяльності шкільних бібліотек; куратор:

ММО бібліотекарів навчальних закладів

Кацен Олена Василівна,

програміст;

технічний супровід "Курс.Школа", "Курс.Дошкілля"; адміністрування сайту НМЦ

Сектор організації післядипломної освіти та роботи з ВНЗ

Глінська Тетяна Василівна,

організація профорієнтаційної роботи в ЗНЗ, робота з ВНЗ;

куратор:

ММО вчителів української мови та літературиММО вчителів російської мови; ММО вчителів англійської мови; ММО вчителів німецької та французької мови;ММО методистів з профорієнтації

Придчіна Антоніна Іванівна,

методист НМЦ;

організація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників; організація та проведення предметних олімпіад; куратор:

ММО вчителів обслуговуючої праці;ММО вчителів технічної праці

Сектор методичного забезпечення освіти

Дмитренко Людмила Афанасіївна,

методист НМЦ; методичний супровід управлінської діяльності ЗНЗ, ПНЗ; куратор:

ММО вчителів хімії;

ММО вчителів біології, екології  та основ здоров’я, природознавства;

Добрева Анна Іллівна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами початкової школи; куратор:

ММО вчителів початкових класів, ММО вихователів ГПД

Середа Тетяна Іванівна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами дошкільних навчальних закладів; куратор:

ММО вихователів-методистів ДНЗ, ММО вихователів старших груп,   ММО вихователів з проблеми "Патріотичне виховання дітей дошкільного віку"

Терпімова Віталія Михайлівна

методист НМЦ; організація виховної роботи в ЗНЗ та ПНЗ; куратор:

ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтваММО вчителів музики; ММО класних керівників

Романюк Лариса Володимирівна,

методист НМЦ; методичний супровід експериментальної діяльності ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ; куратор:

ММО вчителів фізики та астрономіїММО вчителів математики; ММО вчителів Захист Вітчизни