31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Кадровий склад

Цемко Світлана Анатоліївна,

директор НМЦ, куратор:

ММО вчителів фізкультури;

Арнаутова Світлана Ємилівна,

секретар НМЦ

Сектор інформаційного забезпечення та моніторингу якості освіти

Ласкова Наталія Олександрівна,

методист НМЦ;

методичне забезпечення функціонування та розвитку інформаційного освітнього простору ЗЗСО,ЗПО,ЗДО; куратор:

ММО вчителів інформатики

Басіч Анастасія Сергіївна,

методист НМЦ;

інформаційно-методичне забезпечення діяльності шкільних бібліотек; куратор:

ММО бібліотекарів навчальних закладів

Кацен Олена Василівна,

програміст;

технічний супровід "Курс.Школа", "Курс.Дошкілля"; адміністрування сайту НМЦ

Сектор організації післядипломної освіти та роботи з ВНЗ

Глінська Тетяна Василівна,

організація профорієнтаційної роботи в ЗЗСО, робота з ВНЗ;

куратор:

ММО вчителів української мови та літературиММО вчителів російської мови; ММО вчителів англійської мови; ММО вчителів німецької та французької мови;ММО методистів з профорієнтації

Придчіна Антоніна Іванівна,

методист НМЦ;

організація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників; організація та проведення предметних олімпіад; куратор:

ММО вчителів обслуговуючої праці;ММО вчителів технічної праці

Сектор методичного забезпечення освіти

Дмитренко Людмила Афанасіївна,

методист НМЦ; методичний супровід управлінської діяльності ЗЗСО,ЗПО; куратор:

ММО вчителів хімії;

ММО вчителів біології, екології  та основ здоров’я, природознавства;

Стьопіна Ірина Анатоліївна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами початкової школи; куратор:

ММО вчителів початкових класів, ММО вихователів ГПД

Середа Тетяна Іванівна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами дошкільних навчальних закладів; куратор:

ММО вихователів-методистів ЗДО, ММО вихователів старших груп,   ММО вихователів з проблеми "Патріотичне виховання дітей дошкільного віку"

Терпімова Віталія Михайлівна

методист НМЦ; організація виховної роботи в ЗЗСО,ЗПО; куратор:

ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтваММО вчителів музики; ММО класних керівників

Романюк Лариса Володимирівна,

методист НМЦ; методичний супровід експериментальної діяльності ЗЗСО,ЗПО,ЗДО; куратор:

ММО вчителів фізики та астрономіїММО вчителів математики; ММО вчителів Захист Вітчизни