18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Кадровий склад

Цемко Світлана Анатоліївна,

директор НМЦ, куратор:

ММО вчителів фізкультури;

Арнаутова Світлана Ємилівна,

секретар НМЦ

Сектор інформаційного забезпечення та моніторингу якості освіти

Ласкова Наталія Олександрівна,

методист НМЦ;

методичне забезпечення функціонування та розвитку інформаційного освітнього простору ЗЗСО,ЗПО,ЗДО; куратор:

ММО вчителів інформатики

Басіч Анастасія Сергіївна,

методист НМЦ;

інформаційно-методичне забезпечення діяльності шкільних бібліотек; куратор:

ММО бібліотекарів навчальних закладів

Кацен Олена Василівна,

програміст;

технічний супровід "Курс.Школа", "Курс.Дошкілля"; адміністрування сайту НМЦ

Сектор організації післядипломної освіти та роботи з ВНЗ

Глінська Тетяна Василівна,

організація профорієнтаційної роботи в ЗЗСО, робота з ВНЗ;

куратор:

ММО вчителів української мови та літературиММО вчителів російської мови; ММО вчителів англійської мови; ММО вчителів німецької та французької мови;ММО методистів з профорієнтації

Придчіна Антоніна Іванівна,

методист НМЦ;

організація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників; організація та проведення предметних олімпіад; куратор:

ММО вчителів обслуговуючої праці;ММО вчителів технічної праці

Сектор методичного забезпечення освіти

Дмитренко Людмила Афанасіївна,

методист НМЦ; методичний супровід управлінської діяльності ЗЗСО,ЗПО; куратор:

ММО вчителів хімії;

ММО вчителів біології, екології  та основ здоров’я, природознавства;

Стьопіна Ірина Анатоліївна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами початкової школи; куратор:

ММО вчителів початкових класів, ММО вихователів ГПД

Середа Тетяна Іванівна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами дошкільних навчальних закладів; куратор:

ММО вихователів-методистів ЗДО, ММО вихователів старших груп,   ММО вихователів з проблеми "Патріотичне виховання дітей дошкільного віку"

Терпімова Віталія Михайлівна

методист НМЦ; організація виховної роботи в ЗЗСО,ЗПО; куратор:

ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтваММО вчителів музики; ММО класних керівників

Романюк Лариса Володимирівна,

методист НМЦ; методичний супровід експериментальної діяльності ЗЗСО,ЗПО,ЗДО; куратор:

ММО вчителів фізики та астрономіїММО вчителів математики; ММО вчителів Захист Вітчизни