23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Кадровий склад

Цемко Світлана Анатоліївна,

директор НМЦ, куратор:

ММО вчителів фізкультури;

Арнаутова Світлана Ємилівна,

секретар НМЦ

Сектор інформаційного забезпечення та моніторингу якості освіти

Ласкова Наталія Олександрівна,

методист НМЦ;

методичне забезпечення функціонування та розвитку інформаційного освітнього простору ЗНЗ,ПНЗ,ДНЗ; куратор:

ММО вчителів інформатики

Холодуліна Наталія Іванівна,

методист НМЦ;

інформаційно-методичне забезпечення діяльності шкільних бібліотек; куратор:

ММО бібліотекарів навчальних закладів

Кацен Олена Василівна,

програміст;

технічний супровід "Курс.Школа", "Курс.Дошкілля"; адміністрування сайту НМЦ

Сектор організації післядипломної освіти та роботи з ВНЗ

Глінська Тетяна Василівна,

організація профорієнтаційної роботи в ЗНЗ, робота з ВНЗ;

куратор:

ММО вчителів української мови та літературиММО вчителів російської мови; ММО вчителів англійської мови; ММО вчителів німецької та французької мови;ММО методистів з профорієнтації

Придчіна Антоніна Іванівна,

методист НМЦ;

організація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників; організація та проведення предметних олімпіад; куратор:

ММО вчителів обслуговуючої праці;ММО вчителів технічної праці

Сектор методичного забезпечення освіти

Дмитренко Людмила Афанасіївна,

методист НМЦ; методичний супровід управлінської діяльності ЗНЗ, ПНЗ; куратор:

ММО вчителів хімії;

ММО вчителів біології, екології  та основ здоров’я, природознавства;

Добрева Анна Іллівна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами початкової школи; куратор:

ММО вчителів початкових класів, ММО вихователів ГПД

Середа Тетяна Іванівна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами дошкільних навчальних закладів; куратор:

ММО вихователів-методистів ДНЗ, ММО вихователів старших груп,   ММО вихователів з проблеми "Патріотичне виховання дітей дошкільного віку"

Терпімова Віталія Михайлівна

методист НМЦ; організація виховної роботи в ЗНЗ та ПНЗ; куратор:

ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтваММО вчителів музики; ММО класних керівників

Романюк Лариса Володимирівна,

методист НМЦ; методичний супровід експериментальної діяльності ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ; куратор:

ММО вчителів фізики та астрономіїММО вчителів математики; ММО вчителів Захист Вітчизни