19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Кадровий склад

Цемко Світлана Анатоліївна,

директор НМЦ, куратор:

ММО вчителів фізкультури;

Арнаутова Світлана Ємилівна,

секретар НМЦ

Сектор інформаційного забезпечення та моніторингу якості освіти

Ласкова Наталія Олександрівна,

методист НМЦ;

методичне забезпечення функціонування та розвитку інформаційного освітнього простору ЗЗСО,ЗПО,ЗДО; куратор:

ММО вчителів інформатики

Басіч Анастасія Сергіївна,

методист НМЦ;

інформаційно-методичне забезпечення діяльності шкільних бібліотек; куратор:

ММО бібліотекарів навчальних закладів

Кацен Олена Василівна,

програміст;

технічний супровід "Курс.Школа", "Курс.Дошкілля"; адміністрування сайту НМЦ

Сектор організації післядипломної освіти та роботи з ВНЗ

Глінська Тетяна Василівна,

організація профорієнтаційної роботи в ЗЗСО, робота з ВНЗ;

куратор:

ММО вчителів української мови та літературиММО вчителів російської мови; ММО вчителів англійської мови; ММО вчителів німецької та французької мови;ММО методистів з профорієнтації

Придчіна Антоніна Іванівна,

методист НМЦ;

організація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників; організація та проведення предметних олімпіад; куратор:

ММО вчителів обслуговуючої праці;ММО вчителів технічної праці

Сектор методичного забезпечення освіти

Дмитренко Людмила Афанасіївна,

методист НМЦ; методичний супровід управлінської діяльності ЗЗСО,ЗПО; куратор:

ММО вчителів хімії;

ММО вчителів біології, екології  та основ здоров’я, природознавства;

Стьопіна Ірина Анатоліївна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами початкової школи; куратор:

ММО вчителів початкових класів, ММО вихователів ГПД

Середа Тетяна Іванівна,

методист НМЦ; організаційно-методична робота з педагогами дошкільних навчальних закладів; куратор:

ММО вихователів-методистів ЗДО, ММО вихователів старших груп,   ММО вихователів з проблеми "Патріотичне виховання дітей дошкільного віку"

Терпімова Віталія Михайлівна

методист НМЦ; організація виховної роботи в ЗЗСО,ЗПО; куратор:

ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтваММО вчителів музики; ММО класних керівників

Романюк Лариса Володимирівна,

методист НМЦ; методичний супровід експериментальної діяльності ЗЗСО,ЗПО,ЗДО; куратор:

ММО вчителів фізики та астрономіїММО вчителів математики; ММО вчителів Захист Вітчизни