19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

14 лист. 2019
ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Початкова освіта

Сторінка «Початкова школа» вміщує інформацію з питань методичного забезпечення навчально-виховного процесу  початкової освіти в ЗЗСО    міста  Енергодара.

У даному розділі можна знайти нормативно-правову базу та методичні рекомендації щодо  впровадження в навчально-виховний процес школи І ступеня нового Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Інформація розрахована на заступників директорів з НВР, що опікуються питаннями початкової освіти, керівників ММО та ШМО, вчителів початкових класів.

З метою забезпечення методичного супроводу вчителів початкових класів, які викладають предмет "Інформатика", створено Веб-ресурс  «Сходинки до інформатики».

Назва матеріалів

Для перегляду

1

Нормативні документи МОН України щодо організації навчально-виховного процесу початкової школи (держстандарт, накази, листи, методичні рекомендації, навчальні програми, перелік навчально-методичної літератури).

2

список джерел

Електронний кейс на допомогу вчителю 1 класу.

3 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 2 класу.

4

список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 3 класу.
5 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 4 класу.

6

Нормативно-методичні матеріали для вчителів, які викладають предмет "Інформатика" в початковій школі.
7 програма ПРОГРАМА    незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи
Архів блогу Початкова школа
Архів 2010-2014 р.р.
Архів Інформатика в початковій школі