23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Початкова освіта

Сторінка «Початкова школа» вміщує інформацію з питань методичного забезпечення навчально-виховного процесу  початкової освіти в ЗНЗ    міста  Енергодара.

У даному розділі можна знайти нормативно-правову базу та методичні рекомендації щодо  впровадження в навчально-виховний процес школи І ступеня нового Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Інформація розрахована на заступників директорів з НВР, що опікуються питаннями початкової освіти, керівників ММО та ШМО, вчителів початкових класів.

З метою забезпечення методичного супроводу вчителів початкових класів, які викладають предмет "Інформатика", створено Веб-ресурс  «Сходинки до інформатики».

Назва матеріалів

Для перегляду

1

Нормативні документи МОН України щодо організації навчально-виховного процесу початкової школи (держстандарт, накази, листи, методичні рекомендації, навчальні програми, перелік навчально-методичної літератури).

2

список джерел

Електронний кейс на допомогу вчителю 1 класу.

3 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 2 класу.

4

список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 3 класу.
5 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 4 класу.

6

Нормативно-методичні матеріали для вчителів, які викладають предмет "Інформатика" в початковій школі.
Архів 2010-2014 р.р.

Міський освітній портал «Відкрита початкова школа»

Початкова школа
Інформатика в початковій школі