14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Початкова освіта

Сторінка «Початкова школа» вміщує інформацію з питань методичного забезпечення навчально-виховного процесу  початкової освіти в ЗНЗ    міста  Енергодара.

У даному розділі можна знайти нормативно-правову базу та методичні рекомендації щодо  впровадження в навчально-виховний процес школи І ступеня нового Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Інформація розрахована на заступників директорів з НВР, що опікуються питаннями початкової освіти, керівників ММО та ШМО, вчителів початкових класів.

З метою забезпечення методичного супроводу вчителів початкових класів, які викладають предмет "Інформатика", створено Веб-ресурс  «Сходинки до інформатики».

Назва матеріалів

Для перегляду

1

Нормативні документи МОН України щодо організації навчально-виховного процесу початкової школи (держстандарт, накази, листи, методичні рекомендації, навчальні програми, перелік навчально-методичної літератури).

2

список джерел

Електронний кейс на допомогу вчителю 1 класу.

3 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 2 класу.

4

список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 3 класу.
5 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 4 класу.

6

Нормативно-методичні матеріали для вчителів, які викладають предмет "Інформатика" в початковій школі.
Архів 2010-2014 р.р.

Міський освітній портал «Відкрита початкова школа»

Початкова школа
Інформатика в початковій школі