18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Початкова освіта

Сторінка «Початкова школа» вміщує інформацію з питань методичного забезпечення навчально-виховного процесу  початкової освіти в ЗЗСО    міста  Енергодара.

У даному розділі можна знайти нормативно-правову базу та методичні рекомендації щодо  впровадження в навчально-виховний процес школи І ступеня нового Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Інформація розрахована на заступників директорів з НВР, що опікуються питаннями початкової освіти, керівників ММО та ШМО, вчителів початкових класів.

З метою забезпечення методичного супроводу вчителів початкових класів, які викладають предмет "Інформатика", створено Веб-ресурс  «Сходинки до інформатики».

Назва матеріалів

Для перегляду

1

Нормативні документи МОН України щодо організації навчально-виховного процесу початкової школи (держстандарт, накази, листи, методичні рекомендації, навчальні програми, перелік навчально-методичної літератури).

2

список джерел

Електронний кейс на допомогу вчителю 1 класу.

3 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 2 класу.

4

список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 3 класу.
5 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 4 класу.

6

Нормативно-методичні матеріали для вчителів, які викладають предмет "Інформатика" в початковій школі.
7 програма ПРОГРАМА    незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи
Архів блогу Початкова школа
Архів 2010-2014 р.р.
Архів Інформатика в початковій школі