16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Початкова освіта

Сторінка «Початкова школа» вміщує інформацію з питань методичного забезпечення навчально-виховного процесу  початкової освіти в ЗНЗ    міста  Енергодара.

У даному розділі можна знайти нормативно-правову базу та методичні рекомендації щодо  впровадження в навчально-виховний процес школи І ступеня нового Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Інформація розрахована на заступників директорів з НВР, що опікуються питаннями початкової освіти, керівників ММО та ШМО, вчителів початкових класів.

З метою забезпечення методичного супроводу вчителів початкових класів, які викладають предмет "Інформатика", створено Веб-ресурс  «Сходинки до інформатики».

Назва матеріалів

Для перегляду

1

Нормативні документи МОН України щодо організації навчально-виховного процесу початкової школи (держстандарт, накази, листи, методичні рекомендації, навчальні програми, перелік навчально-методичної літератури).

2

список джерел

Електронний кейс на допомогу вчителю 1 класу.

3 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 2 класу.

4

список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 3 класу.
5 список джерел Електронний кейс на допомогу вчителю 4 класу.

6

Нормативно-методичні матеріали для вчителів, які викладають предмет "Інформатика" в початковій школі.
Архів 2010-2014 р.р.

Міський освітній портал «Відкрита початкова школа»

Початкова школа
Інформатика в початковій школі