Міжнародна виставка   «Сучасні заклади освіти»

2010 рік

«Розвиток творчої особистості учнів у позаурочному діяльнісному середовищі в умовах малого міста»

2011 рік

«Система громадянського     виховання учнів в умовах   малого міста»

«Комплексний  моніторинг якості освіти в умовах малого міста»

2012 рік  «Віртуальний університет» як інноваційна технологія підвищення кваліфікації педагогічний кадрів в умовах малого міста»

2014 рік

«Управління єдиним інформаційним освітнім  простором  системи освіти в умовах малого міста»

2015 р. золота медаль   «Управління якістю виховної роботи на основі моніторингових досліджень в умовах малого міста»

2015 рік

За творчу працю з підвишення якості національної освіти

Національна виставка-презентація  «Інноватика в сучасній освіті»

2011 рік   «Управління процесом підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів на моніторинговій основі»
2013 рік   «Функціональна модель здійснення науково-методичного супроводу діяльності закладів освіти на моніторинговій основі в умовах малого міста»
2014 рік   «Психолого-методичний супровід професійного становлення та особистісного росту практичних психологів навчальних закладів міста»

2014 рік

Диплом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти

2015 "Розробка та впровадження в освітню практику іноваційних технологій, технологічних засобів навчання, проектів, програм і рішень"
2017 "Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інфрормаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу "

Обласна виставка   «Освіта Запорізького краю»

2011 рік

«Комплексний  моніторинг якості освіти в умовах малого міста»

2012 рік

2013 рік

в обласній виставці

"Освіта Запорізького краю 2015"

в обласному фестивалі

"Методист року - 2015"

в номінації: «Методичний кабінет (центр)»

в Обласній виставці

"Освіта Запорізького краю - 2016"

в номінації: «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів міста»