31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Наші досягнення

Міжнародна виставка   «Сучасні заклади освіти»

2010 рік

«Розвиток творчої особистості учнів у позаурочному діяльнісному середовищі в умовах малого міста»