16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Інноваційна діяльність

На даній сторінці розміщено  інформацію з питань методичного забезпечення дослідно-експерементальної та інноваційної діяльності навчальних закладів, педагогічних працівників  міста Енергодара.

У данному розділі можна знайти: нормативні і методичні документи, положення, рекомендації, узагальнюючі результати дослідно-експерементальної роботи Науково-методичного центру та навчальних закладів.

№ з/п Форма Матеріали Для перегляду
Нормативно-правова база
1  наказ Наказ МОН України від 20.02.2002 року № 114 «Про затвердження Положення про експериментальний навчальний заклад».
2 наказ Наказ МОН України від 23.11.2009 року № 1054 «Про внесення змін до Положення про експериментальний навчальний заклад».
3 положення Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності (затверджено наказом МОН України від 07.11.2000 року № 522).
4 перелік Експериментальні майданчики системи освіти  міста Енергодара
Діючі експериментальні майданчики
2 наказ Наказ управління освіти від 11.10.2016 №293 "Про управлінський та науково-методичний супровід участі ДНЗ №5, ДНЗ №10, ДНЗ №12 у дослідно-експериментальній роботі обласного рівня"