Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Інноваційна діяльність

На даній сторінці розміщено  інформацію з питань методичного забезпечення дослідно-експерементальної та інноваційної діяльності навчальних закладів, педагогічних працівників  міста Енергодара.

У данному розділі можна знайти: нормативні і методичні документи, положення, рекомендації, узагальнюючі результати дослідно-експерементальної роботи Науково-методичного центру та навчальних закладів.

№ з/п Форма Матеріали Для перегляду
Нормативно-правова база
1  наказ Наказ МОН України від 20.02.2002 року № 114 «Про затвердження Положення про експериментальний навчальний заклад».
2 наказ Наказ МОН України від 23.11.2009 року № 1054 «Про внесення змін до Положення про експериментальний навчальний заклад».
3 положення Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності (затверджено наказом МОН України від 07.11.2000 року № 522).
4 перелік Експериментальні майданчики системи освіти  міста Енергодара
5 наказ Наказ управління освіти від 15.01.201 8№ 012 "Про дослідно-експериментальну та інноваційну роботу у закладах освіти міста у 2018 році"
Діючі експериментальні майданчики
2 наказ Наказ управління освіти від 11.10.2016 №293 "Про управлінський та науково-методичний супровід участі ДНЗ №5, ДНЗ №10, ДНЗ №12 у дослідно-експериментальній роботі обласного рівня"