22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Інноваційна діяльність

На даній сторінці розміщено  інформацію з питань методичного забезпечення дослідно-експерементальної та інноваційної діяльності навчальних закладів, педагогічних працівників  міста Енергодара.

У данному розділі можна знайти: нормативні і методичні документи, положення, рекомендації, узагальнюючі результати дослідно-експерементальної роботи Науково-методичного центру та навчальних закладів.

№ з/п Форма Матеріали Для перегляду
Нормативно-правова база
1  наказ Наказ МОН України від 20.02.2002 року № 114 «Про затвердження Положення про експериментальний навчальний заклад».
2 наказ Наказ МОН України від 23.11.2009 року № 1054 «Про внесення змін до Положення про експериментальний навчальний заклад».
3 положення Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності (затверджено наказом МОН України від 07.11.2000 року № 522).
4 перелік Експериментальні майданчики системи освіти  міста Енергодара
Діючі експериментальні майданчики
2 наказ Наказ управління освіти від 11.10.2016 №293 "Про управлінський та науково-методичний супровід участі ДНЗ №5, ДНЗ №10, ДНЗ №12 у дослідно-експериментальній роботі обласного рівня"