22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Шановні друзі!

Вітаємо вас на офіційному сайті Науково-методичного  центру  управління  освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Управління освітою, підвищення фахового і інтелектуального рівня, світогляду педагогічних працівників, вдосконалення навчально-виховного процесу в сучасному світі неможливе без використання сучасних технологій. Ми розглядаємо інноваційний простір міської системи освіти у напрямку створення творчої атмосфери в освітніх закладах та вироблення оперативного мислення щодо нових систем, структур, технологій навчання і виховання.

Сподіваємось, що матеріали, розміщені на нашому сайті, сприятимуть обміну інформацією між колективами навчальних закладів, ознайомленню з творчими здобутками педагогів і передовим педагогічним досвідом  освітян міста Енергодара.

Наша веб-сторінка відкрита для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення  освітньої системи міста.

Цемко С.А.,  директор Науково-методичного центру

Контакти:

адреса:       вул. Молодіжна, 35, м. Енергодар, Запорізька область, 71503

тел./факс:  (06139) 3-16-88

е-mail:         enmc22@gmail.com

Перехід на сайт НМЦ-2009 року

Єдиний день інформування

"День Європи"

Підвищення кваліфікації та сертифікація педагогів

онлайн-опитування

10.05.2018-10.06.2018

Знайомтеся! Закон України «Про освіту» — 2017

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/1484-znayomtesya-zakon-ukrani-pro-svtu-2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Знайомтеся!

Закон "Про освіту" -2017

Знайомтеся! Закон України «Про освіту» — 2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Спеціалізований сайт

«Нова українська школа»

Принципи роботи сайту Науково-методичного центру управління освіти м. Енергодара