23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Корисні посилання

На даній сторінці сайту розміщено інформацію  про актуальні Інтернет-ресурси  методичної  спрямованості.

У даному розділі можна знайти: перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара,  ВЕБ-ресурсів з питань управління навчальним закладом, ВЕБ-ресурсів для вчителів-предметників, вихователів ДНЗ, тематичні списки  актуальних методичних проблем в освіті.

Інформація разрахована на методистів НМЦ, керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів,  керівників ММО, вчителів, вихователів.

№ п/п Назва Для перегляду
1 Науково-методичні установи, органи управління освітою, вищі педагогічні навчальні заклади регіонів України.
2

Перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара

3 Список джерел  з проблеми  формуючого  оцінювання у загальноосвітньому  навчальному закладі
4 Перелік Web-сервісів для освіти. Сайт  "Интерактивности", автор кейса: Баданов А.Г. (личный блог), город Йошкар-Ола, Республика Марий Эл.
5

Банк веб-ресурсів Запорізької області.

6

ІНТЕРНЕТ-БРАМА інноваційний освітній простір Автор: Ірина Лапшина.

7

Анотований список Інтернет-джерел з вивчення проблем діяльнісного підходу в освіті.

8 Матеріали викладачів КЗ"ЗОІППО"ЗОР курсової перепілготовки методистів НМЦ (РМК): Бабко Т.Н., Лапшина І.С., Лісіцин В.В.,Лупіновіч Н.С, Павлова С.О., Перцова Н.І,Чернікова Л.А.
9

Адреси поштових скриньок структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації та міських рад міст обласного значення  (станом на червень 2015 р.)

10

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта – це…»

Перелік вебінарів