16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Корисні посилання

На даній сторінці сайту розміщено інформацію  про актуальні Інтернет-ресурси  методичної  спрямованості.

У даному розділі можна знайти: перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара,  ВЕБ-ресурсів з питань управління навчальним закладом, ВЕБ-ресурсів для вчителів-предметників, вихователів ДНЗ, тематичні списки  актуальних методичних проблем в освіті.

Інформація разрахована на методистів НМЦ, керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів,  керівників ММО, вчителів, вихователів.

№ п/п Назва Для перегляду
1 Науково-методичні установи, органи управління освітою, вищі педагогічні навчальні заклади регіонів України.
2

Перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара

3 Список джерел  з проблеми  формуючого  оцінювання у загальноосвітньому  навчальному закладі
4 Перелік Web-сервісів для освіти. Сайт  "Интерактивности", автор кейса: Баданов А.Г. (личный блог), город Йошкар-Ола, Республика Марий Эл.
5

Банк веб-ресурсів Запорізької області.

6

ІНТЕРНЕТ-БРАМА інноваційний освітній простір Автор: Ірина Лапшина.

7

Анотований список Інтернет-джерел з вивчення проблем діяльнісного підходу в освіті.

8 Матеріали викладачів КЗ"ЗОІППО"ЗОР курсової перепілготовки методистів НМЦ (РМК): Бабко Т.Н., Лапшина І.С., Лісіцин В.В.,Лупіновіч Н.С, Павлова С.О., Перцова Н.І,Чернікова Л.А.
9

Адреси поштових скриньок структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації та міських рад міст обласного значення  (станом на червень 2015 р.)

10

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта – це…»

Перелік вебінарів