19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

14 лист. 2019
ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Корисні посилання

На даній сторінці сайту розміщено інформацію  про актуальні Інтернет-ресурси  методичної  спрямованості.

У даному розділі можна знайти: перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара,  ВЕБ-ресурсів з питань управління навчальним закладом, ВЕБ-ресурсів для вчителів-предметників, вихователів ДНЗ, тематичні списки  актуальних методичних проблем в освіті.

Інформація разрахована на методистів НМЦ, керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів,  керівників ММО, вчителів, вихователів.

№ п/п Назва Для перегляду
1 Науково-методичні установи, органи управління освітою, вищі педагогічні навчальні заклади регіонів України.
2

Перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара

3 Список джерел  з проблеми  формуючого  оцінювання у загальноосвітньому  навчальному закладі
4 Перелік Web-сервісів для освіти. Сайт  "Интерактивности", автор кейса: Баданов А.Г. (личный блог), город Йошкар-Ола, Республика Марий Эл.
5

Банк веб-ресурсів Запорізької області.

6

ІНТЕРНЕТ-БРАМА інноваційний освітній простір Автор: Ірина Лапшина.

7

Анотований список Інтернет-джерел з вивчення проблем діяльнісного підходу в освіті.

8 Матеріали викладачів КЗ"ЗОІППО"ЗОР курсової перепілготовки методистів НМЦ (РМК): Бабко Т.Н., Лапшина І.С., Лісіцин В.В.,Лупіновіч Н.С, Павлова С.О., Перцова Н.І,Чернікова Л.А.
9

Адреси поштових скриньок структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації та міських рад міст обласного значення  (станом на червень 2015 р.)

10

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта – це…»

Перелік вебінарів