14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Корисні посилання

На даній сторінці сайту розміщено інформацію  про актуальні Інтернет-ресурси  методичної  спрямованості.

У даному розділі можна знайти: перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара,  ВЕБ-ресурсів з питань управління навчальним закладом, ВЕБ-ресурсів для вчителів-предметників, вихователів ДНЗ, тематичні списки  актуальних методичних проблем в освіті.

Інформація разрахована на методистів НМЦ, керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів,  керівників ММО, вчителів, вихователів.

№ п/п Назва Для перегляду
1 Науково-методичні установи, органи управління освітою, вищі педагогічні навчальні заклади регіонів України.
2

Перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара

3 Список джерел  з проблеми  формуючого  оцінювання у загальноосвітньому  навчальному закладі
4 Перелік Web-сервісів для освіти. Сайт  "Интерактивности", автор кейса: Баданов А.Г. (личный блог), город Йошкар-Ола, Республика Марий Эл.
5

Банк веб-ресурсів Запорізької області.

6

ІНТЕРНЕТ-БРАМА інноваційний освітній простір Автор: Ірина Лапшина.

7

Анотований список Інтернет-джерел з вивчення проблем діяльнісного підходу в освіті.

8 Матеріали викладачів КЗ"ЗОІППО"ЗОР курсової перепілготовки методистів НМЦ (РМК): Бабко Т.Н., Лапшина І.С., Лісіцин В.В.,Лупіновіч Н.С, Павлова С.О., Перцова Н.І,Чернікова Л.А.
9

Адреси поштових скриньок структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації та міських рад міст обласного значення  (станом на червень 2015 р.)

10

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта – це…»

Перелік вебінарів