18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Корисні посилання

На даній сторінці сайту розміщено інформацію  про актуальні Інтернет-ресурси  методичної  спрямованості.

У даному розділі можна знайти: перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара,  ВЕБ-ресурсів з питань управління навчальним закладом, ВЕБ-ресурсів для вчителів-предметників, вихователів ДНЗ, тематичні списки  актуальних методичних проблем в освіті.

Інформація разрахована на методистів НМЦ, керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів,  керівників ММО, вчителів, вихователів.

№ п/п Назва Для перегляду
1 Науково-методичні установи, органи управління освітою, вищі педагогічні навчальні заклади регіонів України.
2

Перелік кращих ВЕБ-ресурсів вчителів   м. Енергодара

3 Список джерел  з проблеми  формуючого  оцінювання у загальноосвітньому  навчальному закладі
4 Перелік Web-сервісів для освіти. Сайт  "Интерактивности", автор кейса: Баданов А.Г. (личный блог), город Йошкар-Ола, Республика Марий Эл.
5

Банк веб-ресурсів Запорізької області.

6

ІНТЕРНЕТ-БРАМА інноваційний освітній простір Автор: Ірина Лапшина.

7

Анотований список Інтернет-джерел з вивчення проблем діяльнісного підходу в освіті.

8 Матеріали викладачів КЗ"ЗОІППО"ЗОР курсової перепілготовки методистів НМЦ (РМК): Бабко Т.Н., Лапшина І.С., Лісіцин В.В.,Лупіновіч Н.С, Павлова С.О., Перцова Н.І,Чернікова Л.А.
9

Адреси поштових скриньок структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації та міських рад міст обласного значення  (станом на червень 2015 р.)

10

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта – це…»

Перелік вебінарів