31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області

19 жовт. 2018
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

Гостями цього заходу були 27 бібліотекарів закладів освіти області та методист ЗОІППО Крижко Людмила Володимирівна. Привітала присутніх директор ЕЗОШ №7 Мисик Любов Георгіївна.

Майстер – клас провела завідувач бібліотеки ЕЗОШ №7 Немашкало Людмила Миколаївна – переможець обласної педагогічної виставки «Освіта Запорізького краю» в номінації «Бібліотеки в умовах суспільства знань та  реформ освіти», яка ознайомила з досвідом своєї  роботи щодо популяризації читання з використанням інноваційних, інтерактивних форм бібліотечної роботи.

Учасники  майстер – класу взяли активну участь в проведені заходу. Щиро дякували Немашкало Л.М. за надання надзвичайно корисних практичних порад щодо роботи бібліотекаря в сучасних умовах реформування  школи.

Холодуліна Н.І., методист НМЦ