Вітаємо переможця міського конкурсу на кращу екологічну агітбригаду «На нас надіється Земля» агітбригаду ЕЗОШ №4

20 бер. 2015

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів, екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи з пропаганди екологічних знань, активізації екологічного руху в місті пройшов цей конкурс.

В конкурсі взяли участь 5 агітбригад з ЕНВК №1, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ №4, ЕНВК №5 та ЦТКС. Всі команди показали достатній рівень підготовки до конкурсу та високий рівень екологічної діяльності на рівні закладу та міста. Оригінальністю художнього оформлення та режисури відзначилась агітбригада ЕНВК №1. Агітбригада ЕБГ «Гармонії» показала вірність національним традиціям щодо  гармонізації взаємовідносин з природою. Високий рівень виконавської та агітаційної майстерності  продемонструвала екологічна агітбригада ЕЗОШ №4. Високою майстерністю виступу та високохудожнім рівнем відтворення екологічних проблем відзначилися агітбригада ЕНВК №5. Небайдужість до екологічних проблем показала агітбригада ЦТКС.

Переможцями в  номінаціях стали екологічні агітбригади:

- ЕНВК №1 - «За актуальне висвітлення проблем екології», «За креативний підхід до вирішення екологічної проблеми»;

- ЕЗОШ №4 – «За кращу презентацію досвіду роботи екологічної агітбригади»;

- ЕНВК №5 - «За екологічну діяльність» та «За яскравість та високохудожній рівень відтворення екологічних проблем»;

- ЕБГ «Гармонія» - «За пропаганду народних традицій щодо  гармонізації взаємовідносин з природою»;

- ЦТКС - «За кращий плакат екологічного спрямування  «Я хочу жити у чистому світі».

Бажаємо всім успіхів в екологічній діяльності та інших перемог!

Худенкова І.Г., методист НМЦ