Міський конкурс «Вихователь року -2015»

23 бер. 2015

В рамках реалізації міської Програми розвитку системи освіти міста Енергодара на 2009-2015 роки та з метою виявлення, стимулювання творчих пошуків педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, поширення їх перспективного педагогічного досвіду 20 березня 2015 року Науково-методичним центром на базі ДНЗ №12 проведено фінальний тур міського конкурсу «Вихователь року-2015», на якому були присутні Плахотна Т.О., начальник управління освіти, Букреєва С.М., директор Науково-методичного центру, Олейнікова О.В., завідувач сектору дошкільної освіти, методисти НМЦ, завідувачі, вихователі-методисти, вихователі та інші спеціалісти ДНЗ.

В конкурсі  взяли участь педагоги п‘яти дошкільних закладів:

Алексеєва Олена Геннадіївна, вихователь ДНЗ №7, з темою ППД «Формування національної свідомості дошкільників засобами архітектури українського села»;

Малицька Тетяна Миколаївна, вихователь ДНЗ №8,  з темою ППД «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання»;

Адаменко Наталія Федорівна, вихователь ДНЗ №10, з темою ППД «Вплив творів В.О. Сухомлинського на формування моральних якостей та патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку» (середня, старша групи);

Устименко Віта Олександрівна, вихователь ДНЗ №12, з темою ППД  «Корекційно-розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами засобами зображувальної діяльності»,

Бондаренко Тетяна Петрівна, вихователь ДНЗ №16,  з темою ППД

«Формування первинних навичок оволодіння грамотою у дітей дошкільного віку».

Начальник управління освіти Плахотна Т.О. привітала учасників конкурсу та побажала всім успіху в здобутті перемоги.

Букреєва С.В., голова журі, підводячи підсумки, відзначила актуальність  перспективних педагогічних досвідів, представлених педагогами та оголосила переможців Конкурсу:

І місце - Бондаренко Тетяна Петрівна, вихователь ДНЗ №16;

ІІ місце - Алексеєва Олена Геннадіївна, вихователь ДНЗ №7;

ІІ місце - Малицька Тетяна Миколаївна, вихователь ДНЗ №8;

ІІІ місце -  Адаменко Наталія Федорівна, вихователь ДНЗ №10;

ІІІ місце - Устименко Віта Олександрівна, вихователь ДНЗ №12.

Бондаренко Тетяна Петрівна візьме участь у обласному конкурсі «Методист року - 2015».

Середа Т.І., методист НМЦ