Мережева взаємодія класного керівника та учня

26 бер. 2015

Мета семінару: формування нової моделі виховної взаємодії вчителя та учня в умовах реалізації компетентнісно спрямованої освіти засобами ІТ-технологій на засадах діяльнісної педагогіки.

Учням сьогодні потрібен вчитель, який міг би навчити їх  досягати в житті успіху. Отже,  вчитель, який зможе задовольнити потреби учня, має володіти такими якостями як: уміння працювати  в команді; володіння і використання Веб 2.0 у роботі з учнями; взаємодіяти з учнями через наставництво (форма співпраці); застосовувати нові форми оцінювання діяльності учнів.

Досягти балансу між зайнятістю вчителя і індивідуальною потребою учня у спілкуванні зі своїм вчителем можна шляхом застосування мережевої взаємодії.

Матеріали семінару

Мережева взаємодія – система взаємообумовлених дій педагогів і учнів, які дозволяють реалізовувати спільну з учнями діяльність, спрямовану на пізнання світу, розвиток та вирішення завдань виховання, де поведінка кожного з учасників є одночасно і стимулом, і реакцією на поведінку інших.

Ласкова Н.О., методист НМЦ