Про V Ювілейну Міжнародну науково-практичну конференцію

22 трав. 2019
В КЗ «ЗОІППО» ЗОР 16-17 травня 2019 року пройшла V Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА НОВОГО СТОРІЧЧЯ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

В обговоренні проблемних питань за тематичними напрямами  взяли участь освітяни нашого міста  в інтернет-офлайн форматі. Вони надали статті та  тези,  які розміщені на блозі Конференції, а в майбутньому будуть опубліковані в офіційному електронному виданні Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти:

Заклад

ПІБ учасника

НМЦ

Дмитренко Л.А., методист

Управлінський аспект організації міжнародної педагогічної співпраці як напрямку розвитку професійної компетентності  в умовах нової української школи

Ласкова Н.О., методист

«Дистанційна підтримка інклюзивного навчання на основі застосування  G SUITE FOR EDUCATION

Ласкова Н.О., методист

Романюк Л.В., методист

Науково-методичний супровід професійних конкурсів освітянських кадрів м. Енергодару

ДНЗ №5

Євенко Н.О., учитель-логопед

Комплексний супровід дітей в умовах інклюзивної освіти, що мають у структурі комплексного дефекту стерту форму дизартрії

Махлакова С. В., учитель-логопед

Біоенергопластика та кінезіологічні вправи у корекційній роботі з дітьми з ЗПР

ДНЗ №8

Шорш С. Л., директор

Віртуальний кабінет директора закладу дошкільної освіти

ЕЗОШ 7

Карева С.В., учитель іноземної мови

Підвищення рівня професійної кометентності вчителя Іноземної мови як умова застосування методики CLIL

ЕНВК №5

Шарабарова С.С., учитель біології

Формування самоосвітньої компетентності учнів на уроках біології завдяки використанню цифрових технологій

В численних очних заходах конференції взяли участь: Дмитренко Л.А., методист НМЦ; Павленко Т.М., методист НМЦ, Роман Л.С., директор ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», Мірошникова Н.С.,  заступник директора ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», Дашевська Л.М., заступник директора ЕЗОШ №2, Лебідь О.В., учитель фізичної культури ЕНВК №9, Макаренко О.І., інструктор з фізичного виховання ДНЗ№8, Перерва С.В., учитель інформатики ЕБЛ, Шарабарова С.С., учитель біології ЕНВК №5, Самарська О.В., учитель основ здоров’я ЕЗОШ №2, Уманська Т.М., учитель фізики ЕБЛ,  Чеботок О. О., учитель початкових класів ЕНВК №6.

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції  на блозі за посиланням.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ