9 груд. 2019
Психолого-педагогічний тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти
05 - 06 грудня 2019 року на базі ДНЗ №7 для педагогів закладів дошкільної освіти міста проведено обласний психолого-педагогічний тренінг з теми «Проблеми дошкілля – пошук рішень на основі інноваційної методики комунікативної групової взаємодії – «формат Кола».

9 груд. 2019
Тиждень правової освіти
Традиційно на початку грудня в Україні вже водинадцяте відбувся Всеукраїнський тиждень права.

Засідання ММО класних керівників
05 грудня 2019 року, в рамках засідання ММО керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників, була проведена методична кав’ярня на тему «Системний моніторинг виховного процесу».

6 груд. 2019
ММО вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва
05 грудня 2019 року на базі ЕЗОШ №2, в рамках засідання міського методичного об’єднання вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва, відбувся майстер-клас «Сувенір з холодного фарфору». Секретами майстерності поділилася з колегами Гулак Вікторія Геннадіївна, керівник гуртка ЦДЮТ.

Військово-спортивне свято до Збройних Сил України
05 грудня 2019 року в спортивному залі ЕЗОШ №7 відбулися міські військово-спортивні змагання, присвячені 28-й річниці Збройних Сил України. Свято відкрила начальник управління освіти Букреєва С.М. В своєму виступі вона привітали присутніх із Днем Збройних Сил України, зазначила, що у цей день ми вшановуємо усіх військових, які служать у лавах Збройних Сил України та побажала успішних виступів командам.

Заняття інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів
5 грудня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів. На занятті продовжено опрацьовування нових технологій та методів НУШ в освітньому процесі.

X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

18 лист. 2019
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Учасники мовно-літературного конкурсу  писали твори про Тараса Шевченка,  висловлювали свої думки щодо  значення   мови та літератури  для українського народу.

За рішенням журі визнано 12 переможців Конкурсу.

До участі в обласному етапі   X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка запрошується Караманова Анжеліка, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія», вчитель Швайковська В.М.

Вітаємо переможців Конкурсу та їхніх вчителів,   бажаємо творчого натхнення та  успіхів в обласному етапі!

Глінська Т.В., методист НМЦ