Коучинг-консалтинг для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи

17 січ. 2020
16 січня 2020 року в Науково - методичному центрі відбувся коучинг-консалтинг для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи з теми «Навчальний поступ учнів через оновлену модель, яка ґрунтується на формувальному оцінюванні».

Участь у заході дозволило учасникам дізнатися,  які існують засоби оцінювання навчальних досягнень учнів у формувальному оцінюванні та методики їх використання. Присутні  працювали над оновленою моделлю оцінювання освітнього процесу  в початкових класах. З'ясували, що формувальне оцінювання - це щоденна робота отримання зворотнього зв'язку від дітей, самооцінювання та взаємооцінювання.

Учасники коучинг-консалтингу творчо працювали у групах, генерували ідеї, проявляли творчий підхід до вирішення поставлених завдань. В ході роботи було вирішено, з метою  розроблення технік формувального оцінювання для вимірювання навчальних досягнень учнів, створити  міську творчу групу  вчителів початкових класів.

Стьопіна І.А., методист