18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Засідання міського методичного об’єднання вчителів біології, природознавства, основ здоров’я, екології

14 лют. 2020
13.02.2020 р. на базі ЕНВК №5 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів природничого циклу та основ здоров’я на тему «Діяльнісний підхід на уроках природничого циклу та основ здоров’я як умова формування предметних та ключових компетентностей учнів».

Дмитренко Л.А., методист НМЦ, залучила членів ММО до семінару-практикуму з використанням групової форми роботи. Педагоги активно обговорили значення STEM-технологій, компетентнісно орієнтованих завдань для формування освітніх компетентностей учнів.

З використанням сервісу Mentimeter  пройшло  інтерактивне оцінювання семінару.