31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Шевченківські дні в закладах освіти міста

12 бер. 2020
Живе Кобзар у пам’яті народу, Живуть його слова, і мрії, і думки.

З 05  по 11 березня 2020 року  в закладах освіти міста  відбулися заходи, присвячені 206-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

В бібліотеках ЗЗСО були  оформлені книжкові виставки  «Душа українського народу», «Т.Г.Шевченко-український поет, письменник, художник».  В закладах освіти  проведено єдині тематичні виховні години, тематичні бесіди, інформаційні хвилини, усні журнали: «Шевченко-наш сучасник»,  «Кобзарем його ми  звемо, так від роду і до роду: кожний вірш свій  і поему він присвячував народу», «Ти з нами, Тарасе!».  Учні і вихованці були учасниками конкурсів малюнків, есе, поетичних читань, творів- роздумів. Здобувачі освіти з задоволенням переглядали кінофільми, мультфільми, відео-презентації та віртуальні екскурсії, присвячені життю і творчості Великого Кобзаря.

Для учнів ЗЗСО проведено міську читацьку конференцію «Світ сучасної  української літератури», на якій говорили про велике значення української літератури для виховання молодого покоління українців.

Всі проведені заходи ще раз підтвердили,  що  саме Т. Г. Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.

Глінська Т.В., методист